2020-04-16T18:00:00+02:00 Ostre słowa z ust pięknej wokalistki disco polo! Lepiej z nią nie zadzierać! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/ostre-slowa-z-ust-pieknej-wokalistki-disco-polo-1586781308.jpg

Ostre słowa z ust pięknej wokalistki disco polo! Lepiej z nią nie zadzierać!

Redakcja , 16 Kwiecień 2020  18:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ostre słowa z ust pięknej wokalistki disco polo! Lepiej z nią nie zadzierać!
Źródło zdjęć: instagram.com/klaudiaaak/
Reklama

Nie ma większego żywiołu na świecie, niż wzburzona kobieta. Popularna wokalistka disco polo nie przebiera w słowach!

Reklama

Claudi po raz kolejny pokazała, że lepiej z nią nie zadzierać. Wokalistka nagrała nowy utwór, w którym jest niezwykle asertywna i konkretna. Piosenka została zatytułowana „Nie igraj ze mną”.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!

Prawda stara, jak świat, że nie ma większego żywiołu na świecie, niż wzburzona kobieta. Wokalistka disco polo, Klaudia Kołodziejczyk, która w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Claudi, dała się poznać z różnorodnych utworów.

Jej twórczość można opisać, jako feministyczną, ale i słodką z pazurkiem. Największą popularność zyskała dzięki takim kawałkom, jak „Chcę być Twoim skarbem” czy też „Lubię marzyć” i „Eksmisja”. Tymczasem przyszedł czas na wybuchową nowość zatytułowaną „Nie igraj ze mną”. Piosenka jest bardzo mocno osadzona w klimatach klubowych, które również cechują Claudi, a także z konkretnym przesłaniem.

Wokalistka nie przebiera w słowach. Od pierwszych sekund ostrzega, żeby z nią lepiej nie igrać. Klaudia Kołodziejczyk doskonale wie, czego chce od życia i jakie są jej oczekiwania względem innych. Nie należy do grupy kobiet, na które działają tanie komplementy. Wszystko idealnie odzwierciedla właśnie ten kawałek pod tytułem „Nie igraj ze mną”.

Piosenka ma szansę otworzyć oczy kobietom ślepo uganiającym się za płcią przeciwną. Być może po ustaniu pandemii, artystka zdecyduje się nagrać do tego jakiś pomysłowy teledysk.

Zobacz również: Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!

Chcielibyście zobaczyć Claudi w klipie do tej piosenki?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  2. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  3. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
  6. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami