Reklama


Reklama

Ostre słowa z ust pięknej wokalistki disco polo! Lepiej z nią nie zadzierać!

2020-04-16T18:00:00+02:00 Ostre słowa z ust pięknej wokalistki disco polo! Lepiej z nią nie zadzierać! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/ostre-slowa-z-ust-pieknej-wokalistki-disco-polo-1586781308.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/klaudiaaak/
Reklama


Premiera

Nie ma większego żywiołu na świecie, niż wzburzona kobieta. Popularna wokalistka disco polo nie przebiera w słowach!

Reklama

Claudi po raz kolejny pokazała, że lepiej z nią nie zadzierać. Wokalistka nagrała nowy utwór, w którym jest niezwykle asertywna i konkretna. Piosenka została zatytułowana „Nie igraj ze mną”.

Zobacz również: Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!

Prawda stara, jak świat, że nie ma większego żywiołu na świecie, niż wzburzona kobieta. Wokalistka disco polo, Klaudia Kołodziejczyk, która w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Claudi, dała się poznać z różnorodnych utworów.

Jej twórczość można opisać, jako feministyczną, ale i słodką z pazurkiem. Największą popularność zyskała dzięki takim kawałkom, jak „Chcę być Twoim skarbem” czy też „Lubię marzyć” i „Eksmisja”. Tymczasem przyszedł czas na wybuchową nowość zatytułowaną „Nie igraj ze mną”. Piosenka jest bardzo mocno osadzona w klimatach klubowych, które również cechują Claudi, a także z konkretnym przesłaniem.

Wokalistka nie przebiera w słowach. Od pierwszych sekund ostrzega, żeby z nią lepiej nie igrać. Klaudia Kołodziejczyk doskonale wie, czego chce od życia i jakie są jej oczekiwania względem innych. Nie należy do grupy kobiet, na które działają tanie komplementy. Wszystko idealnie odzwierciedla właśnie ten kawałek pod tytułem „Nie igraj ze mną”.

Piosenka ma szansę otworzyć oczy kobietom ślepo uganiającym się za płcią przeciwną. Być może po ustaniu pandemii, artystka zdecyduje się nagrać do tego jakiś pomysłowy teledysk.

Zobacz również: Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!

Chcielibyście zobaczyć Claudi w klipie do tej piosenki?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  3. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.