2023-11-13T08:30:00+01:00 Ostatnie pożegnanie Patrycji Widery: Pogrzeb influencerki 17 listopada! Będzie transmisja w internecie! Pogrzeb Patrycji Widery, influencerki i wokalistki disco polo, odbędzie się 17 listopada. Uroczystość będzie transmitowana online. https://disco-polo.info/uploads/news/ostatnie-pozegnanie-patrycji-widery-pogrzeb-influencerki-17-listopada-bedzie-transmisja-w-interneciejpg.jpg

Ostatnie pożegnanie Patrycji Widery: Pogrzeb influencerki 17 listopada! Będzie transmisja w internecie!

Autor: Adam Begier , 13 Listopad 2023  08:30
Ostatnie pożegnanie Patrycji Widery: Pogrzeb influencerki 17 listopada! Będzie transmisja w internecie!
Źródło zdjęć: instagram.com/widupa/

Pogrzeb Patrycji Widery, influencerki i wokalistki disco polo, odbędzie się 17 listopada. Uroczystość będzie transmitowana online.Reklama

  Reklama

  Tragiczna wiadomość o śmierci Patrycji Widery, influencerki i wokalistki disco polo, wstrząsnęła jej fanami i światem mediów społecznościowych. 24-letnia Patrycja, znana z aktywności na Instagramie i TikToku, zmarła nagle 8 listopada, pozostawiając smutek i pustkę w sercach bliskich, przyjaciół oraz licznej rzeszy obserwujących. Jej niespodziewany odejście stało się przyczynkiem do zorganizowania zbiórki na pogrzeb, która przerosła wszelkie oczekiwania, gromadząc ponad 50 tysięcy złotych w zaledwie kilka dni. Tym samym, społeczność Internetu wyraziła swoje wsparcie i sympatię, dając wyraz głębokiego szacunku dla Patrycji i jej rodziny.

  Patrycja Widera - popularna twórczyni internetowa

  Patrycja Widera, znana w środowisku disco polo, zyskała popularność dzięki swojej twórczości w mediach społecznościowych. W 2020 roku, jej talent muzyczny został ukazany w piosence "Wyrąbane", nagranej z Kamilem Kossakowskim, która cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów tego gatunku. Jej zaangażowanie i pasja do muzyki disco-polo były nie tylko wyrazem osobistych zainteresowań, ale także istotnym elementem tworzonej przez nią społeczności.

  Szczegóły uroczystości pogrzebowej - Kiedy pogrzeb Patrycji Widery

  Szczegóły dotyczące pogrzebu Patrycji Widery zostały ujawnione przez Sebastiana Kowalczyka, przyjaciela zmarłej influencerki. W poście na Instagramie, Sebastian poinformował, że uroczystość odbędzie się 17 listopada o godzinie 9:15 w Bazylice Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich. W wyjątkowym geście, zmarła zostanie pożegnana w sposób dostosowany do współczesnej rzeczywistości – pogrzeb będzie transmitowany online. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu mamy Patrycji, wszyscy, którzy nie będą mogli być obecni osobiście, będą mieli możliwość uczestniczenia w ceremonii za pośrednictwem Internetu.

  W związku z uroczystością, Kowalczyk podkreślił również brak oficjalnych wytycznych dotyczących stroju, dając do zrozumienia, że każdy może ubrać się według własnego uznania, co stanowi wyraz szacunku do indywidualności Patrycji i jej podejścia do życia.

  Zapowiedź transmisji na żywo spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród internetowej społeczności. Możliwość uczestnictwa w pożegnaniu Patrycji w ten sposób jest wyrazem zmieniających się czasów i roli, jaką media społecznościowe odgrywają w naszym życiu – nawet w tak intymnych i osobistych momentach, jakim jest pożegnanie bliskiej osoby.

  Patrycja Widera, swoją działalnością w mediach społecznościowych i pasją do muzyki, zostawiła trwały ślad w sercach wielu osób. Jej niespodziewana śmierć przypomina o kruchości życia, ale także o sile wspólnoty internetowej, która potrafi zebrać się i wesprzeć w trudnych chwilach. Pogrzeb Patrycji będzie nie tylko momentem żałoby, ale również świadectwem wspólnoty, która przekracza granice wirtualnego świata.

  Reklama

  Widera&Kossakowski - Wyrąbane

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  2. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO
  3. Zaskakująca rodzinna tajemnica Sławomira ujawniona w nowym teledysku na Dominikanie
  4. Dawid Tymiński - Raider wzrusza akustyczną wersją hitu 'Była Piękna' | VIDEO
  5. Walentynkowe hity disco polo! Mega lista z utworami. Najlepsze przeboje na święto zakochanych!
  6. Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO
  7. Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna
  8. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie