2019-06-15T21:07:00+02:00 Opadną Wam szczęki! Magda Narożna zaskoczyła wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/opadna-wam-szczeki-magda-narozna-zaskoczyla-wszystkich-1560622584.jpg

Opadną Wam szczęki! Magda Narożna zaskoczyła wszystkich!

Redakcja , 15 Czerwiec 2019  21:07
Opadną Wam szczęki! Magda Narożna zaskoczyła wszystkich!
Źródło zdjęć: facebook.com/madziapiekniimlodzi/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalistka disco polo po raz kolejny wywołała falę komentarzy!

Reklama

Na ustach wszystkich fanów disco polo i nie tylko jest Magda Narożna. Najpopularniejsza wokalistka ze świata muzyki tanecznej jest w centrum zainteresowania. Oczywiście nie bez powodu Magdę fani określają jako królową disco polo.

Zobacz również: Rozłam w legendarnym zespole Milano! Jak się okazało, grupa disco polo zmieniła profil

Narożna to niewątpliwie najbarwniejsza postać ze świata muzyki tanecznej. Niecodzienna fryzura, mega przeboje oraz stylizację, która oczarowały nie jedną osobę związaną z muzyką disco polo i nie tylko. Magda wielokrotnie podkreślała, że wygląd na scenie jest dla niej ważny, dlatego za każdym razem wokalistka disco polo prezentuje się na niej wyjątkowo. 

Tym razem wokalistka disco polo postanowiła zaskoczyć swoich fanów dwiema stylizacjami, które spowodowały, że szczęki opadają. Jedna to czerwono-biała elegancka kompozycja, natomiast druga to sukienka w kolorze różowym.

Pod zdjęciami wokalistki disco polo pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, które potwierdzają, że Magda wygląda znakomicie i najlepiej w branży disco polo.

Zobacz również: Gorąca premiera od zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który wywinduje ich na muzyczny szczyt?!

Przyznajcie rację, że Magda wygląda zjawiskowo i zasługuje na miano królowej disco polo!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk odświeżył jeden z największych swoich przebojów! Ten utwór disco polo to prawdziwy hit!
  2. Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!
  3. Niezwykła premiera od Teresy Werner! Szlagierowa diva stworzyła hit, który pokocha cała Polska!
  4. Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!
  5. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!
  6. Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami