2015-12-15T14:07:00+01:00 „Ona tańczy dla mnie” w filmie Bagińskiego. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie kim jest Tomasz Bagiński to zdecydowanie takie tytuły jak „Wiedźmin”, „Wiedźmin 2”, „Wiedźmin 3”, „Kate https://disco-polo.info/uploads/news/2015/12/legendy_polskie.jpg

„Ona tańczy dla mnie” w filmie Bagińskiego.

Autor: Adam Begier , 15 Grudzień 2015  14:07
„Ona tańczy dla mnie” w filmie Bagińskiego.
Źródło zdjęć:

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie kim jest Tomasz Bagiński to zdecydowanie takie tytuły jak „Wiedźmin”, „Wiedźmin 2”, „Wiedźmin 3”, „Katedra” czy zwiastun gry „Cyberpunk 2077” podpowiedzą nieco...Reklama

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie kim jest Tomasz Bagiński to zdecydowanie takie tytuły jak „Wiedźmin”, „Wiedźmin 2”, „Wiedźmin 3”, „Katedra” czy zwiastun gry „Cyberpunk 2077” podpowiedzą nieco więcej na temat naszego rodzimego artysty – znanego i docenianego na całym świecie.

 

Jego krótkometrażowy film animowany „Katedra” w roku 2003 otrzymał nominację do Oskara. W roku 2012 ten wybitny rysownik, animator i reżyser został odznaczony przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla światowej i polskiej kultury.

 

W sieci przed chwilą pojawił się krótkometrażowy film zrealizowany przez Bagińskiego wraz z grupą Allegro. Klip jest wariacją na temat legendy o Panu Twardowskim. Rzecz dzieje się w czasach nam obecnych a Pan Twardowski od roku ukrywa się przed szatanem. Do jego bazy na księżycu przybywa tajemnicza wysłanniczka piekieł.

 

W kulminacyjnym momencie filmu pojawia się fragment utworu zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”. Jeżeli jesteście ciekawi całości, koniecznie obejrzyjcie materiał.

 

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska i Detmi - 3 miliony dzięki przebojowi "Onyx"
  2. Mirella Puchowska - nowe oblicze muzyki tanecznej! Posłuchaj przedpremiery pt. "Fake love"
  3. Pamiętacie Galę Piosenki Popularnej i Chodnikowej 1992? Mamy wyjątkowe nagranie! Od tej imprezy disco polo weszło na inny poziom!
  4. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  5. HOT! Angelika Żmijewska z zespołu Topky rozpala wyobraźnię: Zobacz jej mega ponętny urodzinowy strój!
  6. Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomentowali sytuację!
  7. ATAK na Marcina Millera! Artysta zirytowany "To nie ja" - tłumaczy się w sieci!
  8. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie