2016-05-23T13:22:00+02:00 Ogromny sukces zespołu Bayera – Poznaj szczegóły! https://disco-polo.info/uploads/news/2016/05/Bayera-nie-wiem-jak.jpg

Ogromny sukces zespołu Bayera – Poznaj szczegóły!

Redakcja , 23 Maj 2016  13:22
Ogromny sukces zespołu Bayera – Poznaj szczegóły!
Źródło zdjęć:

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, iż zespół Bayera osiągnął swój kolejny wielki sukces.   Zespół który ma na swoim koncie m.in. takie utwory jak: „Buzi buzi daj”, „Mogę mieć wszystko” oraz „Tylko Ciebie chcę” niespełna dwa tygodnie ...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, iż zespół Bayera osiągnął swój kolejny wielki sukces.

 

Zespół który ma na swoim koncie m.in. takie utwory jak: „Buzi buzi daj”, „Mogę mieć wszystko” oraz „Tylko Ciebie chcę” niespełna dwa tygodnie temu udostępnił nowość pt. „Nie wiem jak”, która na chwilę obecną przekroczyła już ponad milion wyświetleń teledysku.

 

„Dzięki, dzięki jeszcze raz dzięki! bo to dzięki Wam jest tak a nie inaczej. Cieszymy się, że utwór przypadł Wam do gustu ???? motywuje to do dalszej pracy i tworzenia coraz lepszych produkcji! Nie ma nic lepszego dla artysty niż to, że jego utwory są przez Was często słuchane! DZIĘKI!! odwdzięczymy się w kolejnych konkretnych nutach!” – z radością oznajmił zespół na swoim fanpage’u.

 

My oczywiście gratulujemy grupie osiągniętego wyniku, a Was zapraszamy raz jeszcze do obejrzenie produkcji pt. „Nie wiem jak”.

 

 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  2. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  3. Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!
  4. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  5. Śliczne wokalistki zespołu Top Girls zachwycają sylwestrową stylizacją! Wyglądają jak boginie?! Gwiazdy przyćmiły innych artystów!
  6. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  7. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  8. Marcin Miller Boys przyłapany we Lwowie! Gwiazdor disco polo musiał pilnie wyjechać za granicę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami