Reklama


Reklama

Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!

2020-10-27T07:20:00+01:00 Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/powazne-problemy-gwiazd-disco-polo-podszywa-sie-pod-nich-oszust-ktory-grozi-innym-1603744822.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/emaill.fanpage
Reklama


Życie gwiazd

Oszust posiada kilka kont w sieci i korzysta z nich na przemian - raz obrażając zespół, drugi raz grożąc, a innym razem chwaląc

Reklama

Każdy zespół disco polo, ma swoją historię. Od powstania, przez rozwój, aż po pierwsze sukcesy. Choć wędrówka artystów, po świecie tanecznym, jest niezwykle wspaniałą przygodą, to nie zawsze rysując ją, możemy wziąć do ręki kolorową kredkę.

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Ciemne barwy nadchodzą, gdy do głosu dochodzą osoby ze złymi zamiarami, w stosunku do wykonawców. Zespół E-maill, miał wątpliwą przyjemność zapisania w swoim pamiętniku kilku zdarzeń, dokonanych przez jedną osobę, które były bezpośrednim atakiem na dobre imię i uczciwą działalność formacji.

Jak poinformowali artyści, mężczyzna, podszył się kilkukrotnie pod współpracownika zespołu, próbując nawet rezerwować koncerty dla muzyków. Oszust posiada kilka kont w sieci i korzysta z nich na przemian - raz obrażając zespół, drugi raz grożąc, a innym razem chwaląc.

Chwiejność psychiczna tego człowieka, może być zagrożeniem, dlatego grupa E-maill, zgłosiła zachowanie śmiałka do odpowiednich organów. Cały post formacji, załączamy do artykułu i zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Dajcie tez znać, czy macie jakieś pomysły, jak uniknąć tego typu, internetowego zagrożenia?

Zobacz również: Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  2. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  3. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.