2020-10-27T07:20:00+01:00 Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/powazne-problemy-gwiazd-disco-polo-podszywa-sie-pod-nich-oszust-ktory-grozi-innym-1603744822.jpg

Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!

Redakcja , 27 Październik 2020  07:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!
Źródło zdjęć: facebook.com/emaill.fanpage

Oszust posiada kilka kont w sieci i korzysta z nich na przemian - raz obrażając zespół, drugi raz grożąc, a innym razem chwaląc

Reklama

Każdy zespół disco polo, ma swoją historię. Od powstania, przez rozwój, aż po pierwsze sukcesy. Choć wędrówka artystów, po świecie tanecznym, jest niezwykle wspaniałą przygodą, to nie zawsze rysując ją, możemy wziąć do ręki kolorową kredkę.

Zobacz również: Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!

Ciemne barwy nadchodzą, gdy do głosu dochodzą osoby ze złymi zamiarami, w stosunku do wykonawców. Zespół E-maill, miał wątpliwą przyjemność zapisania w swoim pamiętniku kilku zdarzeń, dokonanych przez jedną osobę, które były bezpośrednim atakiem na dobre imię i uczciwą działalność formacji.

Jak poinformowali artyści, mężczyzna, podszył się kilkukrotnie pod współpracownika zespołu, próbując nawet rezerwować koncerty dla muzyków. Oszust posiada kilka kont w sieci i korzysta z nich na przemian - raz obrażając zespół, drugi raz grożąc, a innym razem chwaląc.

Chwiejność psychiczna tego człowieka, może być zagrożeniem, dlatego grupa E-maill, zgłosiła zachowanie śmiałka do odpowiednich organów. Cały post formacji, załączamy do artykułu i zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Dajcie tez znać, czy macie jakieś pomysły, jak uniknąć tego typu, internetowego zagrożenia?

Zobacz również: Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  2. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
  3. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  4. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  5. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  6. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  7. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  8. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami