Reklama


Reklama

Ogromna radość Radosława Liszewskiego! Gwiazdor disco polo spełnia swoje marzenia!

2019-11-21T07:00:00+01:00 Ogromna radość Radosława Liszewskiego! Gwiazdor disco polo spełnia swoje marzenia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/pierwszy-taki-wyjazd-gwiazdora-disco-polo-1574097820.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - zespół Weekend
Reklama


Ogólna

Uwielbiany wokalista muzyki disco polo wspólnie z rodziną spełnia swoje marzenia

Reklama

Już od dawna marzył o wypoczynku. – Kalendarz koncertowy mam tak ułożony, że dopiero teraz mogłem sobie pozwolić na dłuższy wyjazd – przyznaje Radosław Liszewski, podkreślając, że pragnął wolne dni spędzić razem z żoną i synami.

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

OGROMNA RADOŚĆ RADOSŁAWA LISZEWSKIEGO 'WEEKEND'

Zwykle jeździmy z Dorotką we dwoje. Czasem zabieraliśmy też jednego z synów. Nigdy wcześniej nie udało nam się pojechać z Norbertem i Kubą równocześnie – opowiada. Zwykle pecha miał Norbert, bo w czasie urlopów, on akurat miał ustalone terminy egzaminów i nie mógł dołączyć do rodziny.

Teraz udało nam się nadrobić ten czas. Chłopcy są coraz starsi, już niedługo mogą nie mieć ochoty na eskapady z nami – mówi artysta. Wybór celu wycieczki odbył się dość spontanicznie. Zanzibar polecili Liszewskim ich przyjaciele Ania i Andrzej, którzy odwiedzili tę wyspę już jakiś czas temu.

Staramy się za każdym razem jeździć, gdzie indziej. Świat jest tak piękny i ogromny, że i tak nie uda się nam zwiedzić wszystkiego – wyjaśnia Dorota Liszewska. Gwiazdor i jego żona nie żałują, że posłuchali znajomych w kwestii wyboru miejsca wycieczki, bo Zanzibar ich oczarował…

Będzie kolejna niespodzianka

Z wyjazdu rodzina przywiozła piękne wspomnienia i… trochę przypraw. – Po raz pierwszy miałam okazję zwiedzić plantację, na której uprawia się cynamon i zobaczyć, jak wygląda wyspa, na której żyją przeszło stuletnie żółwie – wspomina żona piosenkarza.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!

Cel kolejnej wyprawy artyści zostawiają jak zawsze przypadkowi. Ale mają nadzieję, że następne wakacje będą równie udane, jak te, z których właśnie wrócili.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Czadoman publicznie wykonał test na Covid-19. Wynik nie pozostawia złudzeń. Artysta chciał odwiedzić mamę!
  2. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.