Reklama
Polecamy


Reklama

Ogromna radość Radosława Liszewskiego! Gwiazdor disco polo spełnia swoje marzenia!

2019-11-21T07:00:00+01:00 Ogromna radość Radosława Liszewskiego! Gwiazdor disco polo spełnia swoje marzenia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/pierwszy-taki-wyjazd-gwiazdora-disco-polo-1574097820.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - zespół Weekend
Reklama


Ogólna

Uwielbiany wokalista muzyki disco polo wspólnie z rodziną spełnia swoje marzenia

Reklama

Już od dawna marzył o wypoczynku. – Kalendarz koncertowy mam tak ułożony, że dopiero teraz mogłem sobie pozwolić na dłuższy wyjazd – przyznaje Radosław Liszewski, podkreślając, że pragnął wolne dni spędzić razem z żoną i synami.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

OGROMNA RADOŚĆ RADOSŁAWA LISZEWSKIEGO 'WEEKEND'

Zwykle jeździmy z Dorotką we dwoje. Czasem zabieraliśmy też jednego z synów. Nigdy wcześniej nie udało nam się pojechać z Norbertem i Kubą równocześnie – opowiada. Zwykle pecha miał Norbert, bo w czasie urlopów, on akurat miał ustalone terminy egzaminów i nie mógł dołączyć do rodziny.

Teraz udało nam się nadrobić ten czas. Chłopcy są coraz starsi, już niedługo mogą nie mieć ochoty na eskapady z nami – mówi artysta. Wybór celu wycieczki odbył się dość spontanicznie. Zanzibar polecili Liszewskim ich przyjaciele Ania i Andrzej, którzy odwiedzili tę wyspę już jakiś czas temu.

Staramy się za każdym razem jeździć, gdzie indziej. Świat jest tak piękny i ogromny, że i tak nie uda się nam zwiedzić wszystkiego – wyjaśnia Dorota Liszewska. Gwiazdor i jego żona nie żałują, że posłuchali znajomych w kwestii wyboru miejsca wycieczki, bo Zanzibar ich oczarował…

Będzie kolejna niespodzianka

Z wyjazdu rodzina przywiozła piękne wspomnienia i… trochę przypraw. – Po raz pierwszy miałam okazję zwiedzić plantację, na której uprawia się cynamon i zobaczyć, jak wygląda wyspa, na której żyją przeszło stuletnie żółwie – wspomina żona piosenkarza.

Zobacz również: Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!

Cel kolejnej wyprawy artyści zostawiają jak zawsze przypadkowi. Ale mają nadzieję, że następne wakacje będą równie udane, jak te, z których właśnie wrócili.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.