Reklama
Polecamy


Reklama

Odcinek 5: Disco polo - 25 lat później, na antenie wielkie gwiazdy!

2020-04-11T09:30:00+02:00 Odcinek 5: Disco polo - 25 lat później, na antenie wielkie gwiazdy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/odcinek-5-disco-polo-25-lat-pozniej-1586467980.png

Reklama


Źródła zdjęć: Polsat
Reklama


Telewizja

Piękni i Młodzi, Mig, Redox oraz Daj to Głośniej na antenie telewizji Polsat

Reklama

Gościem Marcina Millera będzie ikona lat 90-tych- zespół Redox znany z hitu „Zakochany clown”. Panowie porozmawiają o tym jak kiedyś sprzedawało się miliony kaset. 

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Bohaterem felietonu koncertowego będzie zespół Piękni i Młodzi, którego utwory "Niewiara", "Ona jest taka cudowna" czy "Tak już bez ciebie" to niekwestionowane hity porywające tłumy do tańca. O tym jak disco polo zadomowiło się w największych produkcjach telewizyjnych opowie Krzysiek Gwiazdowski z zespołu MIG.

Artysta skomentuje wykonanie "Wymarzonej" w wersji cha-cha, do której tańczyli Marcin Korcz i Wiktoria Omyła w 7 edycji Tańca Z Gwiazdami. Zespół Daj To Głośniej jako przedstawiciel artystów młodego pokolenia w tym odcinku, opowie jak zmieniło się ich życie w ostatnim roku po sukcesie "Mama ostrzegała".

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.