2023-11-10T10:30:00+01:00 "Oczarowałaś mnie" – Nowy hit disco polo od zespołu Drossel Nowy hit Drossel "Oczarowałaś mnie" - taneczne brzmienie disco polo, które porwie Cię do zabawy! https://disco-polo.info/uploads/news/oczarowalas-mnie---nowy-hit-disco-polo-od-zespolu-drosseljpg.jpg Disco-Polo.info

"Oczarowałaś mnie" – Nowy hit disco polo od zespołu Drossel


Nowy hit Drossel "Oczarowałaś mnie" - taneczne brzmienie disco polo, które porwie Cię do zabawy!

Autor: Adam Begier, 10 Listopad 2023  10:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo pragnie dwóch kobiet w łóżku! Kamil Kossakowski szczerze o swoim marzeniu! Tego pragnie wielu mężczyzn!
 2. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
 3. Lares wejdzie na szczyt?! Niespodzianka dla fanów lat '90! Gwiazdy disco polo zaskakują premierą "Odeszłaś tak zwyczajnie"!
Reklama

  Rytm, który porwie każdego – zespół Drossel prezentuje swoją najnowszą piosenkę "Oczarowałaś mnie", potwierdzając swoją stabilną pozycję w świecie muzyki disco polo. Ten taneczny numer z pewnością szybko znajdzie drogę do serc fanów i na listy przebojów.

  "Oczarowałaś mnie" – taniec i zabawa w discopolowym stylu

  Premiera utworu "Oczarowałaś mnie" jest potwierdzeniem, że disco polo wciąż żyje i ma się dobrze. Zespół Drossel, znany z tworzenia hitów, które błyskawicznie rozgrzewają parkiety w całym kraju, tym razem serwuje swoim fanom kompozycję pełną energii, radosnego rytmu i chwytliwego tekstu. "Oczarowałaś mnie" to utwór, który odzwierciedla charakterystyczne dla gatunku disco polo brzmienie, a jego premiera z pewnością rozbudzi apetyt na więcej wśród miłośników tego typu muzyki.

  Zespół Drossel – synonim discopolowej energii

  Nie od dziś wiadomo, że Drossel to synonim energii i niebanalnego podejścia do muzyki disco polo. Ich najnowsza piosenka "Oczarowałaś mnie" to dowód na to, że zespół doskonale rozumie oczekiwania swoich słuchaczy. Tworząc utwory, które idealnie wpasowują się w gust publiczności, Drossel umacnia swoją pozycję na scenie. Każda nowa premiera to dla fanów nie tylko okazja do świętowania, ale też moment, w którym mogą być pewni, że czeka ich kolejna dawka doskonałej zabawy w rytmie disco.

  Zespół Drossel niezmiennie pozostaje wierny tradycji disco polo, jednocześnie wprowadzając do swojej muzyki nowoczesne elementy, które sprawiają, że ich utwory są świeże i atrakcyjne dla szerokiego grona odbiorców. Premiera "Oczarowałaś mnie" to kolejny krok w karierze tego zespołu, który z pewnością przyniesie im kolejne sukcesy i utwierdzi ich w roli liderów gatunku disco polo.

  Reklama

  DROSSEL - OCZAROWAŁAŚ MNIE (2023)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dance 2 Disco znowu szokuje! Nowy Live Mix #35 podbija YouTube – musisz to usłyszeć! Wielkie przeboje disco polo i nie tylko!
  2. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
  3. Co na to inni?! Skolim odebrał nagrodę w SOPOCIE! Król Latino nie ma sobie równych? Zdobył potrójną diamentową płytę!
  4. Skolim na szczycie! 186 milionów i potrójna diamentowa płyta! Wielka FORTUNA na koncie Króla Latino!
  5. Top Girls rozgrzały Warszawę do czerwoności! Zobacz Nagranie z ich koncertu gwiazd disco polo! | VIDEO
  6. Łobuzy skradli serca Polaków! Ich HIT "Ona czuje we mnie piniądz" porwał tłum do zabawy! VIDEO
  7. Nowy hit Mirage & Yoko: "Malowana Lala" w dancowym brzmieniu! Zobacz przepiękny teledysk!
  8. Wstrząsająca śmierć! Nie żyje znany producent disco polo! Odpowiadał m.in. za hity zespołów Skaner, Akcent czy Mejk!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie