2019-12-08T20:54:00+01:00 Obłędne stylizacje Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi). Królowa disco polo zachwyca swoim wizerunkiem | DU https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/obledne-metamorfozy-magdy-naroznej-piekni-i-mlodzi-zobaczcie-jak-wyglada-krolowa-disco-polo-1575822683.jpg

Obłędne stylizacje Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi). Królowa disco polo zachwyca swoim wizerunkiem | DUŻO ZDJĘĆ

Redakcja , 08 Grudzień 2019  20:54
Obłędne stylizacje Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi). Królowa disco polo zachwyca swoim wizerunkiem | DUŻO ZDJĘĆ
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Magda Narożna często pokazuje swoje stylizacje oraz nowe fryzury, które wyróżniają ją na tle innych wokalistek disco polo

Reklama

Magda Narożna to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna kobieta ze świata disco polo. Jej charyzma, wokal i cudowne stylizacje zagwarantowały, że wiele osób związanych z disco polo określa ją jako królową tego gatunku.

Zobacz również: Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Wokalistka Pięknych i Młodych stara się być cały czas w kontakcie ze swoimi fanami, dlatego jej profil w mediach społecznościowych jest bardzo często aktualizowany. Magda często pokazuje swoje stylizacje oraz nowe fryzury, które wyróżniają ją na tle innych wokalistek disco polo.

Popularna Madzia zawsze wygląda obłędnie co doceniają fani, którzy licznie obserwują profil Magdy. My postanowili Wam pokazać obłędne stylizacje i metamorfozy Magdy Narożnej, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich lat.

Jak widać, szafa Magdy Narożnej mieści mnóstwo stylizacji, a fryzjerka, która zajmuje się włosami wokalistki disco polo nie może się nudzić.

Artystka disco polo co jakiś czas odświeża swój wizerunek i bardzo często wywołuje tym ogromne poruszenie w świecie muzyki tanecznej.

Rzadko która wokalistka jest tak barwna jak Magda. A Wam jak się podoba królowa disco polo? Która jej stylizacja jest Waszą ulubioną?

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła ciało! Fani komplementują artystkę 'Jesteś utalentowana i piękna'
  2. Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!
  3. Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!
  4. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi z milionami na koncie! Gwiazda disco polo może otwierać szampana!
  5. Cudowna gwiazdeczka disco polo czaruje zgrabnym ciałem w skąpym bikini na plaży! Wygląda obłędnie!
  6. Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami