Reklama


Reklama

Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii!

2020-04-28T07:45:00+02:00 Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/hit-wesel-skylark-z-nowoscia-pt-do-konca-naszych-dni-1587758147.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Teledysk jest utrzymany w klimacie weselnym. Został wręcz odzwierciedlony model przedstawienia całego ślubu w skróconej wersji

Reklama

Czyżby nowa faza? Muzycy disco polo co raz częściej tworzą propozycje na pierwszy taniec. Tym razem formacja Skylark postanowiła nagrać piosenkę dla nowożeńców pt. „Do końca naszych dni”.

Zobacz również: Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!

Lider i wokalista zespołu Skylark, Mariusz Skowroński dał się poznać swoim fanom między innymi z takich kawałków, jak „Janusz” , „Wciąż ją kocham” czy też „Anno wyjdź za mnie”. Można dostrzec w twórczości formacji Skylark dystans do siebie, który jest dobrą cechą w tej branży. W końcu wiadomo, że nie da się wszystkim na raz dogodzić.

Tym bardziej, jeśli chodzi o muzykę, bo są gusta i guściki i ciężko jest trafić. Wokalista zachowuje w swojej twórczości indywidualizm. Często też łączy styl z lat 90-tych z nowoczesnością. Jednakże nigdy nie podąża za trendami i zawsze jest prawdziwy w swoim przekazie.

Tym razem formacja Skylark stworzyła przepiękną piosenkę, która idealnie nada się na piersiasta taniec. Teledysk jest utrzymany w klimacie weselnym. Został wręcz odzwierciedlony model przedstawienia całego ślubu w skróconej wersji tak, jak często kamerzyści rozpoczynają i kończą profesjonalne nagrania ślubne.

Podoba wam się ta propozycja na pierwszy taniec?

Zobacz również: Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.