2020-04-28T07:45:00+02:00 Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/hit-wesel-skylark-z-nowoscia-pt-do-konca-naszych-dni-1587758147.jpg

Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii!

Redakcja , 28 Kwiecień 2020  07:45
Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Teledysk jest utrzymany w klimacie weselnym. Został wręcz odzwierciedlony model przedstawienia całego ślubu w skróconej wersji

Reklama

Czyżby nowa faza? Muzycy disco polo co raz częściej tworzą propozycje na pierwszy taniec. Tym razem formacja Skylark postanowiła nagrać piosenkę dla nowożeńców pt. „Do końca naszych dni”.

Zobacz również: Nowy girlsband w disco polo Szpilki odsłonił karty! Znamy datę ich najnowszej premiery!

Lider i wokalista zespołu Skylark, Mariusz Skowroński dał się poznać swoim fanom między innymi z takich kawałków, jak „Janusz” , „Wciąż ją kocham” czy też „Anno wyjdź za mnie”. Można dostrzec w twórczości formacji Skylark dystans do siebie, który jest dobrą cechą w tej branży. W końcu wiadomo, że nie da się wszystkim na raz dogodzić.

Tym bardziej, jeśli chodzi o muzykę, bo są gusta i guściki i ciężko jest trafić. Wokalista zachowuje w swojej twórczości indywidualizm. Często też łączy styl z lat 90-tych z nowoczesnością. Jednakże nigdy nie podąża za trendami i zawsze jest prawdziwy w swoim przekazie.

Tym razem formacja Skylark stworzyła przepiękną piosenkę, która idealnie nada się na piersiasta taniec. Teledysk jest utrzymany w klimacie weselnym. Został wręcz odzwierciedlony model przedstawienia całego ślubu w skróconej wersji tak, jak często kamerzyści rozpoczynają i kończą profesjonalne nagrania ślubne.

Podoba wam się ta propozycja na pierwszy taniec?

Zobacz również: Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  2. Miliony na koncie popularnego gwiazdora disco polo! Pora otwierać szampana!
  3. Gwiazdor disco polo stworzył hit uwielbianej drużyny piłkarskiej! Co na to kibice?!
  4. Wokalistka disco polo zaprasza na wspólny rejs jachtem! Gwiazda proponuje również nocleg ze śniadaniem!
  5. To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!
  6. Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami