2020-04-28T07:45:00+02:00 Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii! Teledysk jest utrzymany w klimacie weselnym. Został wręcz odzwierciedlony model przedstawienia całego ślubu w skróconej wersji https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/hit-wesel-skylark-z-nowoscia-pt-do-konca-naszych-dni-1587758147.jpg Disco-Polo.info

Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii!


Teledysk jest utrzymany w klimacie weselnym. Został wręcz odzwierciedlony model przedstawienia całego ślubu w skróconej wersji

Autor: Goliat, 28 Kwiecień 2020  07:45
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Nowy hit wesel? Zespół disco polo stawił czoła pandemii!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca Premiera! Jorrgus i Spike w Nowym Utworze „Chora Miłość”
 2. Perfumy Skolima "Temperatura" już dostępne! Jak pachną i ile kosztują? Przekonaj się, dlaczego fani oszaleli na ich punkcie!
 3. Cristo Dance Zaskakuje Nowym Singlem w Klimacie Latino!
Reklama

Czyżby nowa faza? Muzycy disco polo co raz częściej tworzą propozycje na pierwszy taniec. Tym razem formacja Skylark postanowiła nagrać piosenkę dla nowożeńców pt. „Do końca naszych dni”.

Zobacz również: Ręka w gipsie?! Dawid Narożny zaliczył wpadkę na instagramie! Fani "szybkiego powrotu do zdrowia" VIDEO

Lider i wokalista zespołu Skylark, Mariusz Skowroński dał się poznać swoim fanom między innymi z takich kawałków, jak „Janusz” , „Wciąż ją kocham” czy też „Anno wyjdź za mnie”. Można dostrzec w twórczości formacji Skylark dystans do siebie, który jest dobrą cechą w tej branży. W końcu wiadomo, że nie da się wszystkim na raz dogodzić.

Tym bardziej, jeśli chodzi o muzykę, bo są gusta i guściki i ciężko jest trafić. Wokalista zachowuje w swojej twórczości indywidualizm. Często też łączy styl z lat 90-tych z nowoczesnością. Jednakże nigdy nie podąża za trendami i zawsze jest prawdziwy w swoim przekazie.

Tym razem formacja Skylark stworzyła przepiękną piosenkę, która idealnie nada się na piersiasta taniec. Teledysk jest utrzymany w klimacie weselnym. Został wręcz odzwierciedlony model przedstawienia całego ślubu w skróconej wersji tak, jak często kamerzyści rozpoczynają i kończą profesjonalne nagrania ślubne.

Podoba wam się ta propozycja na pierwszy taniec?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Emilia Sanecka: Niezwykła Wokalistka Daj To Głośniej! Poznaj bliżej gwiazdę disco polo! Wiek, kariera, życie prywatne!
 2. Skolim królem YouTube: "Posłuchaj Mała" bije rekordy! Pokonał Dodę i Smolastego!
 3. Topky znów na topie! "Kto wkurzy Cię jak ja" podbija serca fanów! Gwiazdy disco polo deklasują konkurencje!
 4. "Panna z Internetu "– Gorąca premiera od MALOVE
 5. Marcin Miller z Boys odpowiada hejterowi: "Debil"? Mocna riposta lidera disco polo!
 6. Wzrost wyświetleń?! Nowy singiel Andre, "Nasza kaszubeczka", błyskawicznie zdobywa serca fanów disco polo. To hit lata?
 7. "Bad Girl" – Nowy Hit Klaudii Zielińskiej! Posłuchaj przedpremiery!
 8. Maluba ujawnia sekrety toksycznej miłości! 'Oczarowałeś' - wielkie emocje w rytmach latino! Gwiazda podbije tym Polskę?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie