Reklama


Reklama

Nowy członek w rodzinie w gwiazdora disco polo! Zobaczcie ZDJĘCIE!

2020-06-03T15:30:00+02:00 Nowy członek w rodzinie w gwiazdora disco polo! Zobaczcie ZDJĘCIE! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowy-czlonek-w-rodzinie-disco-polo-powieksza-szeregi-1590579048.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/przemekeratox
Reklama


Ogólna

Na swoim instagramowym profilu, udostępnił zdjęcia z zaskakującym podpisem: „Nowy członek rodzinki”! Przemek jest w trakcie przygotowań do ślubu

Reklama

Świat disco polo wyjątkowo często obiega informacja o powiększeniu rodziny! Branża muzyki tanecznej jest uważana za jedną z najbardziej ceniących familijne wartości.

Zobacz również: Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!

Artyści z tego gatunku, jako nieliczni z całego show biznesu, głośno mówią - rodzina na pierwszym miejscu, czego dowodem może być znany na całym świecie Bayer full i kolejno - pokoleniowy, Baby full, lub fantastyczna formacja Mig, którą tworzy rodzeństwo Gwiazdowskich! Młode pokolenia biorą przykład ze starszych.

Podobnym, choć nie identycznym tokiem myślenia poszedł wokalista grupy Eratox, Przemek. Na swoim instagramowym profilu, udostępnił zdjęcia z zaskakującym podpisem: „Nowy członek rodzinki”! Jak wiemy, Przemek jest w trakcie przygotowań do ślubu ze znaną wokalistką pop - DeDe Negrą, który z uwagi na panujący covid-19 jest nieco zagrożony w swojej realizacji.

Wiadomo natomiast, co miał na myśli wokalista, podpisując w taki sposób post. Gwiazda dołączyła do olbrzymiego grona artystów posiadających zwierzę! W jego domu zamieszkał nowy przyjaciel - czarny kotek! Zwierzak dumnie zajął miejsce na ramieniu idola i niczym model, rodem prosto z wybiegu, pozował ze swoim właścicielem do zdjęcia!

Po tym zdjęciu, trochę wyjaśniło się skąd tak często w utworach motyw „kocich oczu”...są naprawdę czarujące.

Zobacz również: Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.