Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy członek w rodzinie w gwiazdora disco polo! Zobaczcie ZDJĘCIE!

2020-06-03T15:30:00+02:00 Nowy członek w rodzinie w gwiazdora disco polo! Zobaczcie ZDJĘCIE! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowy-czlonek-w-rodzinie-disco-polo-powieksza-szeregi-1590579048.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/przemekeratox
Reklama


Ogólna

Na swoim instagramowym profilu, udostępnił zdjęcia z zaskakującym podpisem: „Nowy członek rodzinki”! Przemek jest w trakcie przygotowań do ślubu

Reklama

Świat disco polo wyjątkowo często obiega informacja o powiększeniu rodziny! Branża muzyki tanecznej jest uważana za jedną z najbardziej ceniących familijne wartości.

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Artyści z tego gatunku, jako nieliczni z całego show biznesu, głośno mówią - rodzina na pierwszym miejscu, czego dowodem może być znany na całym świecie Bayer full i kolejno - pokoleniowy, Baby full, lub fantastyczna formacja Mig, którą tworzy rodzeństwo Gwiazdowskich! Młode pokolenia biorą przykład ze starszych.

Podobnym, choć nie identycznym tokiem myślenia poszedł wokalista grupy Eratox, Przemek. Na swoim instagramowym profilu, udostępnił zdjęcia z zaskakującym podpisem: „Nowy członek rodzinki”! Jak wiemy, Przemek jest w trakcie przygotowań do ślubu ze znaną wokalistką pop - DeDe Negrą, który z uwagi na panujący covid-19 jest nieco zagrożony w swojej realizacji.

Wiadomo natomiast, co miał na myśli wokalista, podpisując w taki sposób post. Gwiazda dołączyła do olbrzymiego grona artystów posiadających zwierzę! W jego domu zamieszkał nowy przyjaciel - czarny kotek! Zwierzak dumnie zajął miejsce na ramieniu idola i niczym model, rodem prosto z wybiegu, pozował ze swoim właścicielem do zdjęcia!

Po tym zdjęciu, trochę wyjaśniło się skąd tak często w utworach motyw „kocich oczu”...są naprawdę czarujące.

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. HOT! Magda Narożna bez stanika! Za pikantny wizerunek gwiazdy disco polo odpowiada jej ukochany!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.