2015-07-01T02:38:00+02:00 Nowości w POWER TV na wakacje https://disco-polo.info/uploads/news/2015/07/power-tv.jpg

Nowości w POWER TV na wakacje

Redakcja , 01 Lipiec 2015  02:38

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Nowości w POWER TV na wakacje
Źródło zdjęć:
Reklama

Nowa wakacyjna ramówka stacji Power Tv zaciekawi niejednego fana muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej. Pierwsza z propozycji to Disco Klasyka. Emitowane w niej zostaną teledyski z gatunku Power Dance oraz z lat dziewięćdziesiątych.   Extra Kla...

Reklama

Nowa wakacyjna ramówka stacji Power Tv zaciekawi niejednego fana muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej. Pierwsza z propozycji to Disco Klasyka. Emitowane w niej zostaną teledyski z gatunku Power Dance oraz z lat dziewięćdziesiątych.

 

Extra Klasyka natomiast od lipca będzie emitowana trzykrotnie w ciągu doby. Głos wiernych widzów został wysłuchany i na ich prośbę oferta programowa została poszerzona.

 

Czeka na Was również weekendowa alternatywa w postaci Techno Power – pasmo te zawierać będzie muzykę techno oraz trance, a zobaczyć z tego gatunku teledyski będziecie mogli w piątkowe oraz sobotnie noce.

 

Kolejną i ostatnią już nowością w ramówce stacji jest Disco Karaoke. Już od lipca wszyscy widzowie oglądający Power TV przed telewizorami będą mieli możliwość pośpiewać swoje ulubione utwory.

Źródło: http://media2.pl/

 

Power Play – Co Ma Być To Będzie

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  2. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  3. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! To kobiecy ideał piękna?!
  4. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  5. Niezwykłe wideo z wesela Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zaśpiewał swojej żonie!
  6. Niezwykła premiera prosto z gór podbija sieć! To kolejny zaskakujący duet w disco polo! Pudzianowski rozłoży wszystkich na łopatki?!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami