Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Tom Miles & Michael S – Bierz Co Chcesz

2016-12-29T14:56:36+01:00 Nowość: Tom Miles & Michael S – Bierz Co Chcesz https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Tom-Miles-Michael-S-Bierz-Co-Chcesz.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Tom Miles & Michael S, czyli Tomasz Milewski i Michał Stefański. Są duetem producentów z Polski, którzy na stałe mieszkają poza granicami kraju w Chicago, USA. Na co dzień występują jako DJ’e w największych polonijnych klubach, a imprezy z ich...

Reklama

Tom Miles & Michael S, czyli Tomasz Milewski i Michał Stefański. Są duetem producentów z Polski, którzy na stałe mieszkają poza granicami kraju w Chicago, USA. Na co dzień występują jako DJ’e w największych polonijnych klubach, a imprezy z ich udziałem cieszą się dużą popularnością.

 

Dziś na disco-polo.info możecie posłuchać nowej propozycji od Tomka oraz Michała. Panowie zaprezentowali bardzo ciekawą produkcję muzyczną pt. „Bierz co chcesz”. Nowość jest utrzymana w klimatach, które bardzo często goszczą w naszym serwisie.

 

Już niebawem kolejne propozycje od tego duetu, a tymczasem zapraszamy do wysłuchania i pozostawienia opinii w postaci komentarzy.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Łobuzy i Ronnie Ferrari rozłożyli konkurencję na łopatki! Ich genialna premiera już dostępna!
  2. Gwiazda disco polo pozuje w stroju kąpielowym. Nie można oderwać wzroku.
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.