Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Tiago – Słodka góraleczka | AUDIO

2016-11-16T08:23:27+01:00 Nowość: Tiago – Słodka góraleczka | AUDIO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/Tiago-slodka-goraleczka.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Do kolekcji grupy Tiago – współtworzonej przez trójkę chłopaków: Piotrka, Damiana i Piotra – dołączyła właśnie kolejna piosenka. Nowość ujrzała światło dzienne nieco ponad miesiącu od ostatniej premiery jaką był singiel „Dla tej panienkiR...

Reklama

Do kolekcji grupy Tiago – współtworzonej przez trójkę chłopaków: Piotrka, Damiana i Piotra – dołączyła właśnie kolejna piosenka. Nowość ujrzała światło dzienne nieco ponad miesiącu od ostatniej premiery jaką był singiel „Dla tej panienki”.

 

Tym razem w propozycji Tiago prym wiedzie „Słodka Góraleczka” – utwór podobnie jak poprzednie propozycje zespołu wyróżnia się tanecznym – chwytliwym – brzmieniem, które wielu z Was uwielbia.

 

Za muzykę i tekst piosenki odpowiadają Piotr Olszewski oraz Wojciech Portacha. Aranżacją zajął się natomiast Bartosz Bocheński, a mix’em wokali Łukasz Hrabia. Będzie hit? 

 

Przesłuchajcie całość..

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.