2016-10-29T14:29:00+02:00 Nowość: Redox – Marzenie | AUDIO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/Redox-Marzenie.png

Nowość: Redox – Marzenie | AUDIO

Redakcja , 29 Październik 2016  14:29
Nowość: Redox – Marzenie | AUDIO
Źródło zdjęć:

„Moim marzeniem wielkim jest byś była w świecie mym” – śpiewa formacja Redox w swojej najnowszej propozycji pt. Marzenie, która pojawiła się w sieci po ponad miesiącach od ostatniej premiery pt. „Ta dziewczyna”.  ...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

„Moim marzeniem wielkim jest byś była w świecie mym” – śpiewa formacja Redox w swojej najnowszej propozycji pt. Marzenie, która pojawiła się w sieci po ponad miesiącach od ostatniej premiery pt. „Ta dziewczyna”.

 

Najnowsza produkcja to nieco inna propozycja od tych, które formacja opublikowała w ostatnim czasie. Tym razem grupa Redox postawiła na subtelną całość, która jest okraszona nastrojowym brzmieniem. Wielu z Was z pewnością ten utwór nakłoni do refleksji – no cóż, w końcu „Marzenie” to propozycja iście jesienna wprost na długie,  pochmurne wieczory. 

 

Formacja Redox postanowiła wyruszyć w piękny świat, który mają możliwość odwiedzić również fani i sympatycy zespołu słuchając piosenki. To co.. przenieśmy się w świat marzeń!

 

Przesłuchajcie całość i dajcie znać w poniższym komentarzu, czy utwór trafił w Wasze gusta

 

 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!
  2. Piękne wokalistki disco polo Szpilki z milionem na koncie! Ich nowy utwór okazał się przepustką do wielkiego sukcesu?!
  3. Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  5. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!
  6. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  7. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  8. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami