2021-07-25T18:43:00+02:00 Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premie https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-disco-polo-wez-nie-pytaj-nagral-wyjatkowa-premiere-nozka-az-sama-chodzipng.png

Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!

Redakcja , 25 Lipiec 2021  18:43

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

W sieci pojawił się właśnie premierowy teledysk lubianego zespołu, który powstał do piosenki “Bawmy się”! To niezwykle pozytywna produkcja

Reklama

To niezwykle pozytywna produkcja disco polo, która sprawia, że po usłyszeniu kilku jej taktów, momentalnie ma się ochotę ruszać w tany!

Zobacz również: Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!

PREMIERA PT. 'BAWMY SIĘ'  POPULARNEJ GRUPY DISCO POLO HITEM LATA 2021?!

Uwielbiani gwiazdorzy ostatnie miesiące mogą zaliczyć do naprawdę udanych. Artyści wypuszczają przebój za przebojem, dzięki czemu w krótkim czasie stali się jednymi z najpopularniejszych wykonawców disco polo!

Weź nie Pytaj to popularny zespół, który przebojem wdarł się na scenę disco polo. Słynny hit formacji “Cicha woda” zanotował na YouTube już ponad 14 milionów wyświetleń! To niebywały sukces!

Reklama

Weź nie Pytaj po raz kolejny zaskakuje swoich fanów! W sieci pojawił się właśnie premierowy teledysk lubianego zespołu, który powstał do piosenki “Bawmy się”! To niezwykle pozytywna produkcja, która sprawia, że po usłyszeniu kilku jej taktów, momentalnie ma się ochotę ruszać w tany!

Piękna Sylwia i jej ekipa po raz kolejny udowodnili wszystkim, że są prawdziwymi królami polskiej muzyki tanecznej. Piosenki zespołu cechują się wyjątkowo melodyjnym brzmieniem, które czyni z ich utworów prawdziwe majstersztyki!

Teledysk “Bawmy się” również oddaje atmosferę dobrej zabawy, której w tych trudnych czasach tak bardzo wszystkim nam potrzeba. Wielbiciele zespołu Weź nie Pytaj wysoko oceniają ich najnowszą propozycję. Pod klipem wyrazili mnóstwo pozytywnych opinii.

“Bardzo fajny utwór, lekka i przyjemna melodia”

“Super piosenka i teledysk. Będzie zabawa aż do rana”

“Extra nuta i pod nogę i do kieliszka, super klip”

Reklama

GWIAZDY DISCO POLO WEŹ NIE PYTAJ W DUECIE ZE SŁAWOMIREM

Warto wspomnieć, iż nie jest to jedyna niespodzianka, którą Weź nie Pytaj przygotował dla fanów w najbliższym czasie. Już niedługo do sieci trafi kolejna propozycja artystów, która powstała w duecie ze słynnym Sławomirem! Utwór “Muzyka w duszy nam gra” może okazać się wielkim sukcesem na koncie popularnej grupy disco polo!

Zobacz również: Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Weź Nie Pytaj - Bawmy Się
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  2. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! To kobiecy ideał piękna?!
  3. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  4. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  5. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  6. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami