2021-03-19T17:43:00+01:00 Nowość od zespołu Top Girls trafiła właśnie do sieci. To będzie nowy hitu najbliższych miesięcy?! https://disco-polo.info/uploads/news/nowosc-od-zespolu-top-girls-juz-dostepna-taneczny-pewniak-do-tytulu-hitu-najblizszych-miesiecyjpg.jpg

Nowość od zespołu Top Girls trafiła właśnie do sieci. To będzie nowy hitu najbliższych miesięcy?!

Redakcja , 19 Marzec 2021  17:43

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Nowość od zespołu Top Girls trafiła właśnie do sieci. To będzie nowy hitu najbliższych miesięcy?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Popularne wokalistki disco polo Top Girls ponownie zaskoczyły swoich fanów wyjątkową premierą

Reklama

Na jedne nowości disco polo czeka się mniej, na inne bardziej. Wszystko zależy od statusu zespołu, który udostępnia najnowszą produkcję. Jeśli za "świeżynką" stoją gwiazdy z najwyższego topu, fani nerwowo oczekują na pojawienie się propozycji.

Zobacz również: Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!

A to dlatego, że niemal z góry wiadomo, iż do sieci zstępuje kawałek o perfekcyjnej jakości, naznaczony stemplem wielkiego przeboju. W internecie właśnie pojawiła się najbardziej oczekiwana piosenka ostatnich miesięcy. Nowość opublikował znany i uwielbiany zespół Top Girls!

Utwór nosi tytuł "Taniec to rozmowa" i to już niejako nakreśla muzyczną drogę, którą podążyły artystki. Numer jest niebywale rytmiczny. Sekcja instrumentalna porywa do zabawy i nie mamy wątpliwości, że gdy tylko parkiety zostaną otwarte na nowo, to propozycja od trzech pięknych wokalistek będzie dzielić i rządzić w głośnikach.

Nie bez znaczenia pozostaje także tekst, który nie wypada z głowy już po pierwszym przesłuchaniu. Taneczny motyw, który pojawia się w treści na pewno przypadnie do gustu słuchaczom. Teledysk, to słuszne eksponowanie fantastycznej urody Angeliki, Justyny i Pauli, których garderobę tym razem zdominowała śnieżna biel.

W klipie również nie zabrakło motywu tanecznego. Nie zwlekajcie, już teraz odpalcie nowość od Top Girls, która chwilę po premierze rezerwuje sobie miejsce na szczytach list przebojów w kraju.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Top Girls - Taniec to rozmowa
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  2. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  3. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  4. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  5. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  6. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  7. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  8. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami