Reklama


Reklama

Nowość od uwielbianego wokalisty disco polo zaskakuje!

2019-04-24T05:30:00+02:00 Nowość od uwielbianego wokalisty disco polo zaskakuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/nowosc-od-uwielbianego-wokalisty-disco-polo-zaskakuje-1556019291.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Gesek
Reklama


Premiera

Być może już niebawem ta wersja zacznie podbijać klubowe parkiety.

Reklama

Wokalista disco polo nie próżnuje i nie spoczywa na laurach. Łukasz Gesek jest jednym z bardziej lubianych artystów w branży disco polo, który w przeciwieństwie do swoich kolegów po fachu, raczej stroni od sztucznego szumu wokół swojej osoby.

Zobacz również: Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!

Mimo to, jego kariera z dnia na dzień nabiera tempa. W ostatnim czasie światło dzienne ujrzała jego romantyczna propozycja pod tytułem Miłość- Nasze Wesele. Wokalista w owym utworze śmiało przyznaje, iż w miłości tkwi wielka siła i moc, aby trwać oraz mieć chęci do działania i jakże ważną nadzieje na lepsze jutro.

Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać każdą burze. Kawałek w niecałe 4 miesiące od premiery ma już blisko miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Ponadto utwór doczekał się nowego remixu w wykonaniu Synka, który przychodzi z nieziemską rytmiczną propozycją piosenki.

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

Być może już niebawem ta wersja zacznie podbijać klubowe parkiety.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!
  2. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  3. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.