Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość od niezawodnej grupy Euphoria - Mój lęk

2019-07-07T14:15:00+02:00 Nowość od niezawodnej grupy Euphoria - Mój lęk https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/nowosc-od-niezawodnej-grupy-euphoria-moj-lek-1562501730.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja Euphoria po raz kolejny poszła na całość. Piosenka zapowiada się bardzo gorąco!

Reklama

Zniewalająca wokalistka grupy Euphoria odkryła kolejne warianty. W świecie disco polo zasłynęła cztery lata temu, utworem pod tytułem „Powiedz jak”.

Zobacz również: MiłyPan z kolejną genialną nowością disco polo?! Fani od miesięcy wyczekują tego utworu!

Wówczas sezon letni okazał się być dla artystki bardzo przychylny. Urodziwa liderka zespołu, Agnieszka Czekaj w błyskawicznym tempie zrzeszyła sobie wierną, całkiem sporą grupę fanów. W szczególności płeć męska była nią oczarowana. Po jej debiutanckim kawałku w branży muzycznej światło dzienne ujrzała piosenka zatytułowana „Zmienna”. 

Trzeba przyznać, że nie każda kobieta jest w stanie otwarcie przyznać się, że należy do grupy dziewczyn, dla których tak znaczy nie, a nie często oznacza tak. W końcu taka kobieca natura. Agnieszka z formacji Euphoria wystawiła cierpliwość sowich fanów na roczną próbę czasu, gdyż tyle kazała czekać na nowy utwór. Najnowsza propozycja pod tytułem „Mój lęk” zapowiada się całkiem ciekawie. Nad realizacją teledysku pracowała grupa Playcam Media.

Ze scenariuszem utożsami się zapewne niejedna panna, która boryka się z trudną sytuacją sercową.

Zobacz również: Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!

Myślicie, ze piosenka okaże się złotym strzałem i zapewni wokalistce disco polo szczyt kariery?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.