Reklama


Reklama

Nowość od niezawodnej grupy Euphoria - Mój lęk

2019-07-07T14:15:00+02:00 Nowość od niezawodnej grupy Euphoria - Mój lęk https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/nowosc-od-niezawodnej-grupy-euphoria-moj-lek-1562501730.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja Euphoria po raz kolejny poszła na całość. Piosenka zapowiada się bardzo gorąco!

Reklama

Zniewalająca wokalistka grupy Euphoria odkryła kolejne warianty. W świecie disco polo zasłynęła cztery lata temu, utworem pod tytułem „Powiedz jak”.

Zobacz również: Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.

Wówczas sezon letni okazał się być dla artystki bardzo przychylny. Urodziwa liderka zespołu, Agnieszka Czekaj w błyskawicznym tempie zrzeszyła sobie wierną, całkiem sporą grupę fanów. W szczególności płeć męska była nią oczarowana. Po jej debiutanckim kawałku w branży muzycznej światło dzienne ujrzała piosenka zatytułowana „Zmienna”. 

Trzeba przyznać, że nie każda kobieta jest w stanie otwarcie przyznać się, że należy do grupy dziewczyn, dla których tak znaczy nie, a nie często oznacza tak. W końcu taka kobieca natura. Agnieszka z formacji Euphoria wystawiła cierpliwość sowich fanów na roczną próbę czasu, gdyż tyle kazała czekać na nowy utwór. Najnowsza propozycja pod tytułem „Mój lęk” zapowiada się całkiem ciekawie. Nad realizacją teledysku pracowała grupa Playcam Media.

Ze scenariuszem utożsami się zapewne niejedna panna, która boryka się z trudną sytuacją sercową.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!

Myślicie, ze piosenka okaże się złotym strzałem i zapewni wokalistce disco polo szczyt kariery?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!
  2. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  3. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.