Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość od Geska podbije kluby w całej Polsce?! Posłuchajcie premiery!

2018-01-17T20:25:00+01:00 Nowość od Geska podbije kluby w całej Polsce?! Posłuchajcie premiery! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/nowosc-od-geska-podbije-kluby-w-calej-polsce-posluchajcie-premiery-1516217228.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Niezwykła produkcja od Łukasza! Zachęcamy do wysłuchania.

Reklama

Nowa piosenka Geska, to energiczna i odlotowa produkcja, idealna na karnawał. Gesek śpiewa w tekście o tym, że lubi to co Polska ma najlepszego do zaoferowania, czyli polskie kobiety, które są najpiękniejsze i polskie piosenki, które są najlepsze do zabawy . Zapytaliśmy Geska o swoje muzyczne fascynacje z lat młodości.

Okazało się, że nowa piosenka "A ja lubię", nawiązuje do lat 90. Mimo tego, że aranżacja brzmi świeżo i nowocześnie, autor utworu wyznał, że pisząc piosenkę, chciał nawiązać do swoich muzycznych idoli z dzieciństwa.

Jak mówi Gesek, w latach 90 jedynym królem muzyki dance był Stachursky i to właśnie na nim wzorował się muzyk. Po latach Gesek, postanowił nawiązać do lat swojego dzieciństwa i powstał numer "A ja lubię" .

Wersja clubowa przeznaczona jest dla wszystkich DJ, dlatego polecamy odsłuchać i pobrać najnowszą piosenkę GESKA - A JA LUBIĘ:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  2. Odmieniona i niezwykle przepiękna wokalistka disco polo w gorącej nowości! To prawdziwy sztos!
  3. Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.