Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Da Loop feat. Valdee – Jestem z Tobą | Audio

2017-05-04T17:49:07+02:00 Nowość: Da Loop feat. Valdee – Jestem z Tobą | Audio https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Da-Loop-feat.-Valdee-Jestem-z-Tobą.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Mamy dla Was bardzo ciekawą muzyczną propozycję od utalentowanej Magdaleny Gałeckiej, czyli Da Loop. Magda na swoim koncie ma kilka naprawdę bardzo ciekawych produkcji oraz teledysków, które są dostępne w naszym serwisie.   Magda przy współpr...

Reklama

Mamy dla Was bardzo ciekawą muzyczną propozycję od utalentowanej Magdaleny Gałeckiej, czyli Da Loop. Magda na swoim koncie ma kilka naprawdę bardzo ciekawych produkcji oraz teledysków, które są dostępne w naszym serwisie.

 

Magda przy współpracy z Valdee stworzyła specjalny utwór o nazwie pt. „Jestem z Tobą”. Piosenka powstała ze specjalną dedykacją dla Iwony i Marka Kwiecień, który zajmuje się m.in. zespołem Akcent, czy właśnie Da Loop.

 

Miłosna i piękna propozycja pojawiła się na łamach naszego serwisu. Zapraszamy do słuchania.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!
  2. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.