Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Centis – Tylko z Tobą | AUDIO

2017-03-31T10:01:43+02:00 Nowość: Centis – Tylko z Tobą | AUDIO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/03/centis-tylko-z-tobą.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Centis pochodzi ze Skierniewic (woj. łódzkie) i powstał na początku 2015 roku. Założycielem jest Krzysztof Rakieć, który do swoich produkcji pisze słowa i tworzy muzykę.   W sieci pojawiła się najnowsza produkcja zespołu jaką jest wers...

Reklama

Zespół Centis pochodzi ze Skierniewic (woj. łódzkie) i powstał na początku 2015 roku. Założycielem jest Krzysztof Rakieć, który do swoich produkcji pisze słowa i tworzy muzykę.

 

W sieci pojawiła się najnowsza produkcja zespołu jaką jest wersja audio piosenki pt. ,,Tylko z Tobą”. Kawałek jest bardzo skoczny, energiczny i na pewno zagości na nie jednej imprezie weselnej. a Wam jak się podoba?

 

Posłuchajcie i oceniajcie. Gorąco polecamy zespół Centis i nowość pt. ,,Tylko z Tobą”.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!
  2. Pozytywnie albo Wcale - Na rynek wkracza kolejny hit disco polo!
  3. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.