2014-04-26T22:40:00+02:00 Nowa telewizja Vox Music TV https://disco-polo.info/uploads/news/2014/04/vox.png

Nowa telewizja Vox Music TV

Redakcja , 26 Kwiecień 2014  22:40

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Nowa telewizja Vox Music TV
Źródło zdjęć:
Reklama

VOX Music TV bazować będzie na marce i formacie Radia VOX FM, które od grudnia ub.r. nadaje w 18 miastach, bo przejęło częstotliwości zajmowane przez Eskę Rock. W ofercie programowej nowego kanału znajdą się m.in. listy przebojów, bloki muzyczne p...

Reklama

VOX Music TV bazować będzie na marce i formacie Radia VOX FM, które od grudnia ub.r. nadaje w 18 miastach, bo przejęło częstotliwości zajmowane przez Eskę Rock. W ofercie programowej nowego kanału znajdą się m.in. listy przebojów, bloki muzyczne poświęcone określonemu gatunkowi muzyki, zespołowi czy wykonawcy, informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej, a także konkursy. Stacja prezentować będzie polską i zagraniczną muzykę taneczną z lat 60., 70., 80. i 90. Na jej antenie emitowane będą teledyski z gatunków euro disco, italo disco i disco polo.

 

Kanał nadawać będzie programy prowadzone przez osoby z Radia VOX FM. Będą to takie pozycje jak „Best Lista VOX Music TV” (codzienne notowanie 20 utworów wybranych przez widzów za pomocą sms-ów i internetu, prowadzone przez Marcina Kotyńskiego) „W Rytmie Hitów” (codzienne pasmo z największymi hitami, którego gospodarzem będzie Norbert Bieńkowski) oraz „Tydzień Na Czerwonym Dywaniku” (nadawany z warszawskiego klubu program lifestylowy z relacjami z imprez i wywiadami z gwiazdami, który poprowadzą Anna Chmiel oraz Marcin Kotyński).

 

Od strony programowej za nowy kanał odpowiada Piotr Rzepka, jednocześnie dyrektor programowy Radia Plus i VOX FM. Nadawcą stacji będzie spółka Lemon Records. Kanał będzie dostępny w sieciach kablowych Toya, Orange, Vectra oraz w platformie satelitarnej nc+

 

Integralną część oferty VOX Music TV stanowić będzie – nadawana równocześnie w wybranych programach – interaktywna komunikacja tekstowa, wizualizowana w przeznaczonej do tego celu dodatkowej przestrzeni graficznej. Zawierać będzie m.in. dyskusje, informacje, dedykacje, listy teledysków, itp.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  2. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  3. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  5. Gorące zdjecia Magdaleny Narożnej Piękni i Młodzi! Gwiazda disco polo zdjęła ubranie! Internauci zachwyceni!
  6. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami