2018-01-01T11:32:00+01:00 Nowa królowa w branży disco polo & dance? Kim jest piękność z premierową produkcją?! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/nowa-krolowa-w-branzy-disco-polo-dance-kim-jest-pieknosc-z-premierowa-produkcja-1514565981.jpg

Nowa królowa w branży disco polo & dance? Kim jest piękność z premierową produkcją?!

Redakcja , 01 Styczeń 2018  11:32

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Nowa królowa w branży disco polo & dance? Kim jest piękność z premierową produkcją?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Katiusza

„Z muzyką jestem związana od wielu wielu lat, moja cała rodzina była bardzo muzykalna" - zapewnia artystka, która ruszyła na podboje rynku

Reklama

Miano królowej to niezwykłe wyróżnienie. Wie o tym już kilka przedstawicielek naszej rodzimej muzyki, które co rusz zostają nim okrzykiwane. W gronie szczęśliwców jest również Katiusz - piękna wokalistka, która choć na rynku muzyki disco polo & dance jest stosunkowo niedługo, to z branżą muzyczną związana jest od dawna.

„Z muzyką jestem związana od wielu wielu lat, moja cała rodzina była bardzo muzykalna (…) w dzieciństwie grywałam z moim tatą (…) od pewnego czasu postanowiłam zacząć realizować swoje marzenia o nagrywaniu utworów autorskich” 

Artystka ma już na swoim koncie wiele utworów, w tym propozycję "Miłość z facebooka", do której sama napisała tekst. Obecnie do jej repertuaru dołączyła kolejna nowość o bardzo ciekawym tytule "Beztroski Czas". 

Katiusza w swoich produkcjach stawia na dojrzałość, takt jak również ogromną klasę. Jej wcześniejsze produkcje "Kłam, że mnie kochasz", czy "Marzenia Pragnienia" spotkały się z bardzo fajnym odbiorem. Poniższa premiera również okaże się szczęśliwa? 

Czekamy na Wasze opinie i komentarze 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo przywołała swoim strojem lato! Gwiazda odsłoniła przepiękne ciało!
  2. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  3. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  4. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  5. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  6. Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  8. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami