Reklama


Reklama

Nokaut w disco polo! Video gwiazd zyskuje coraz większą popularność!

2020-07-06T09:50:00+02:00 Nokaut w disco polo! Video gwiazd zyskuje coraz większą popularność! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/kolejna-propozycja-disco-polo-zapowiada-sie-prawdziwy-nokaut-1593896303.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wszyscy artyści marzą, by przynajmniej jeden ich kawałek był grany i śpiewany przez kolejne dekady

Reklama

Szansa na ponadczasowy przebój disco polo rośnie wraz z każdym opublikowanym numerem. Wszyscy artyści marzą, by przynajmniej jeden ich kawałek był grany i śpiewany przez kolejne dekady.

Zobacz również: Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty!

Udało się to już bardzo wielu wykonawcom, a inni swoją ambicją, talentem i konsekwencją, analizują kolejne zapisy nutowe, by w końcu wystrzelić z perełką, którą na długie lata pokocha cała Polska. Zespół Nokaut, to formacja która ma na swoim koncie wiele przebojów. Utwór pt. „Na koniec świata” zapewnił artystom trwały pobyt wśród elity disco polo.

Twórcy nie poprzestali jednak na sukcesach do tej pory odniesionych i ciągle rozwijają swój muzyczny dorobek, być może szukając melodii, która faktycznie stanie się przebojem ze 100 mln liczbą wyświetleń w YouTube.

Po przesłuchaniu zapowiedzi do piosenki „Więcej Ciebie”, która już niedługo w całości pojawi się w sieci, można zaryzykować stwierdzenie, że w rękach grupy Nokaut, jest w tej chwili hit wszech czasów.

Chociaż na razie można zachwycić się jedynie kilka sekund, to już wiadomo, że rytmika i niezwykła kompozycja tej produkcji, może sprawić zespołowi wielką niespodziankę jeszcze w tym roku.

Trzymamy kciuki i czekamy na pełnowymiarową premierę.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!
  2. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
  3. Gwiazdor disco pole spełnił marzenie! W jego ręce trafiło coś, o czym marzył od lat!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.