2020-11-19T09:50:00+01:00 Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju? Piosenka pt. „Lubię gdy”, to energetyczna bomba. Jej rytmiczna struktura może naprawdę daleko zaprowadzić ambitnych twórców https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/nogi-przy-tej-piosence-nie-przestaja-tanczyc-nowosc-disco-polo-podbije-parkiety-w-kraju-1605302722.jpg Disco-Polo.info

Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?


Piosenka pt. „Lubię gdy”, to energetyczna bomba. Jej rytmiczna struktura może naprawdę daleko zaprowadzić ambitnych twórców

Autor: Goliat, 19 Listopad 2020  09:50
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca Letnia Premiera: "Tylko tylko" Dawid Narożny i TKM! Mega hit lata?
 2. Nowy Hit na Lato: Eros z Piosenką "Miss tej sali"!
 3. Cristo Dance podbija scenę muzyczną nowym singlem w klimacie latino!
Reklama

Muzyka disco polo świetnie się sprawdza w wielu miejscach. Samochód podczas wyczerpującej podróży, trening, czy domowa posiadówka, to idealna okazja, by odpalić ulubioną playlistę disco polo.

Zobacz również: Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że strefą, w której przeboje taneczne sprzyjają najbardziej, jest parkiet lub w przypadku koncertu plenerowego, teren w okolicach sceny. Utwory z naszego ukochanego gatunku są stworzone, by porywać do szalonej zabawy.

Doskonale wie o tym zespół Maxx Dance, a na potwierdzenie tej wiedzy, formacja wrzuciła do sieci kawałek, przy którym deski parkietu mogą zapłonąć. Piosenka pt. „Lubię gdy”, to energetyczna bomba. Jej rytmiczna struktura może naprawdę daleko zaprowadzić ambitnych twórców. Sama treść jest równie doskonała.

Wokalista wyśpiewuje o swoich preferencjach, dotyczących zjawiskowej damy, która znakomicie prezentuje się w teledysku. Nadwodna sceneria i dwójka zakochanych, to świetnie zobrazowana, miłosna opowieść. Piosence niczego nie brakuje, pozostaje zatem czekać na duże sukcesy, które w tym przypadku mogą okazać się nieuniknione.

Przesłuchajcie i napiszcie, czy uważacie podobnie.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowy hit Valdiego: "Sopot" - Idealny Wakacyjny Utwór na Lato
 2. Gorąca Letnia Premiera: "Tylko tylko" Dawid Narożny i TKM! Mega hit lata?
 3. Marcus zachwyca nowym hitem "Przeznaczenie"! Premiera
 4. Patryk Szmajkowski z nowym hitem "BIKER" - wakacyjna opowieść o miłości na rowerze podbije listy przebojów?!
 5. Wojciech Kaczmarek z gorącą premierą "Nie Odbierasz"! Nowa postać na rynku disco polo!
 6. Dawid Narożny o muzyce: „Autotune to jest najpopularniejsza wtyczka.” Będzie miał problemy? Artysta chciałby cofnąć czas?!
 7. Te HITY królowały w latach '90! „Polo Biesiada I” w nowej odsłonie! Znani producenci odświeżyli popularny klasyk muzyki rozrywkowej!
 8. Dawid Narożny milionerem? Oszalał ze szczęścia!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie