Reklama


Reklama

Nikt nie wiedział o ciąży! Uwielbiany wokalista disco polo został ojcem! Zdjęcia córki podbijają sieć!

2020-02-21T17:55:00+01:00 Nikt nie wiedział o ciąży! Uwielbiany wokalista disco polo został ojcem! Zdjęcia córki podbijają sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/przepiekne-chwile-w-zyciu-gwiazdora-zespolu-mig-wokalista-disco-polo-w-siodmym-niebie-1582221923.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/aldona.gwiazdowska
Reklama


Życie gwiazd

Rozchwytywany wokalista disco polo z pewnością jest teraz najszczęśliwszym mężczyzną na świecie

Reklama

Przepiękne chwile w życiu uwielbianego artysty disco polo. Cała Polska żyje nowiną, że wokalista zespołu Mig, Marek Gwiazdowski został ojcem. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!

Można rzec, że to był najpiękniejszy dzień w jego życiu. Tym bardziej, że jego córeczka przyszła na świat w dzień zakochanych - to znaczy, w Walentynki. Rozchwytywany artysta disco polo z pewnością jest teraz najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. W końcu nie ma na świecie piękniejszego daru i prezentu, jakim jest potomstwo.

Dziewczynka jest przepiękna i już wiadomo, że nieźle namiesza w życiu Aldony i Marka Gwiazdowskich. Zadziwiający jest fakt, że nikt nie wiedział o ciąży. Być może artysta ze świata disco polo teraz stworzy piosenkę, która będzie skierowana do najważniejszych kobiet w jego życiu – żony i córeczki?

Aldona Gwiazdowska niedawno zamieściła zdjęcie córeczki i napisała: - To nie ja dałam Ci życie.. To życie dało mi Ciebie. Można się rozczulić patrząc na śpiącą córeczkę Gwiazdowskich.

My jeszcze raz gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla dziewczynki i rodziców.

Zobacz również: Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!
  2. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  3. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.