2018-08-24T20:31:00+02:00 Nikt nie przyszedł na koncert Pięknych i Młodych? "Znowu nikt nie przyszedł" - taki wpis pojawił się pod koncertowym zdjęciem na Facebooku formacji https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/nikt-nie-przyszedl-na-koncert-pieknych-i-mlodych-1535034141.jpg Disco-Polo.info

Nikt nie przyszedł na koncert Pięknych i Młodych?


Autor: Goliat, 24 Sierpień 2018  20:31
Źródło zdjęć: materiały prasowe

"Znowu nikt nie przyszedł" - taki wpis pojawił się pod koncertowym zdjęciem na Facebooku formacji

Nikt nie przyszedł na koncert Pięknych i Młodych?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Weź Nie Pytaj z remixem hitu „Jarzębina czerwona”! Takiej wersji jeszcze nie słyszałeś
  2. Gorąca premiera! Massive zachwyca nową wersją „Hasta Maniana” Anny Jantar
  3. Nowa piosenka ”Uwierz w Siebie” od Zakochanej w Życiu to mocny taneczny przebój
Reklama

Ktoś kiedyś powiedział w mediach, że na koncerty disco polo nikt nie przychodzi. Jak wielkie zdziwienie musi widnieć teraz na twarzach autorów tych słów, kiedy gwiazdy muzyki tanecznej umieszczają na swoich tablicach w mediach społecznościowych zdjęcia z ogromem bawiących się pod sceną osób? Z pewnością autorom tym słów nosa utrzeć chciała grupa Pięknych i Młodych, która w ostatnim czasie bardzo intensywnie koncertuje. Dlaczego?

W sieci pojawiło się zdjęcie tłumu osób bawiących się na koncercie wspomnianego zespołu. Grupa oczywiście pod zdjęciem umieściła żartobliwy wpis:

"Jak to się mówi? Znowu nikt nie przyszedł;)) 
Dziękujemy za obecność jest pięknie!!;))
Lubicz Górny dał czadu!"

Poza samym podpisem, ekipa Pięknych i Młodych nie kryje dumy i zaskoczenia z tak ogromnej frekwencji. Jak widać, koncerty zdolnych zespołów przyciągają rzesze fanów! Tak trzymać!

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Premiera; Exces - Nasze Dni i Noce
  2. Zespół Kogiel Mogiel podbija scenę! Nowość ”Hej wesele” króluje na parkietach
  3. „Happy end” Jacka Dworakowskiego wzrusza słuchaczy! Nowy hit disco polo podbija YouTube
  4. Pierwsza edycja „Pikniku charytatywnego pod gwiazdami”! Na scenie artyści disco polo.
  5. Mega premiera disco polo! Na Grubo – ”Dla Ciebie Świat”
  6. Zenon Martyniuk dumny z wnuczki! Laura ma dopiero 6 lat, a już śpiewa jak przyszła gwiazda! Posłuchajcie!
  7. Gorąca nowość od zespołu Masters. Czy „Ti Amo” stanie się hitem?
  8. Zobacz przedpremierę: Woners - Obiekt zainteresowania
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły