Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-28T07:30:00+01:00 Niezwykle ponętna gwiazda disco polo w landrynkowej sukience! Wygląda jak milion dolarów! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykle-ponetna-gwiazda-disco-polo-w-landrynkowej-sukience-wyglada-jak-milion-dolarowjpg.jpg
Reklama

Niezwykle ponętna gwiazda disco polo w landrynkowej sukience! Wygląda jak milion dolarów!

Redakcja , 28 Styczeń 2021  07:30
Niezwykle ponętna gwiazda disco polo w landrynkowej sukience! Wygląda jak milion dolarów!
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/
Reklama

Seksowna pisarka pozowała w kusej, landrynkowej sukience, która podkreśliła wszystkie jej walory. Tajemniczy opis pod fotografią dodatkowo podsyca emocje związane z fotorelacją

Reklama

W disco polo pojawia się wiele fotografii, które potwierdzają tezę o doskonałej aparycji gwiazd. Wiele kadrów rozpaliło wyobraźnię fanów i wyrobiło w ich umysłach należyty szacunek do wizualnej wartości artystek z branży. Zmysłowe pozy, namiętne ciała i perfekcyjna uroda - to m.in. za te zjawiska odbiorcy pokochali cały taneczny świat.

Zobacz również: Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!

Jedna ze znanych gwiazd jest jego nieodłączną częścią, a jej najnowsza publikacja doskonałym prezentem dla oglądających.

Edyta Folwarska, to znana i uwielbiana prezenterka telewizyjna oraz autorka powieści. Jej twarz doskonale znają widzowie kanałów muzycznych, a romantyczne opowieści przeczytało tysiące czytelniczek w kraju. Obecna w mediach społecznościowych piękność, zaserwowała fanom porządną dawkę  emocji za sprawą sesji zdjęciowej, którą opublikowała na instagramowym  profilu.

Seksowna pisarka pozowała w kusej, landrynkowej sukience, która podkreśliła wszystkie jej walory. Tajemniczy opis pod fotografią dodatkowo podsyca emocje związane z fotorelacją. Dziennikarka napisała: „To jedna z najważniejszych sesji w moim życiu...”! Ma to związek z zapowiadaną na 24-go lutego publikacją! Folwarska nowy rok rozpoczęła z przytupem, zapowiadała bowiem  wiele zmian i nowości i te właśnie możemy  obserwować. 

Jak podoba się Wam fotograficzna publikacja artystki?

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller zaskoczył wyjątkową niespodzianką! Tak imperator disco polo dba o słuchaczy!

Reklama
Edyta Folwarska
Edyta Folwarska
Prezenterka disco polo
Prezenterka disco polo
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znana artystka disco polo zmieniła się nie do poznania! Jej fryzura robi ogromne wrażenie!
  2. Marzy Wam się niezapomniana impreza do białego rana? Proszę bardzo! Ta nowość namiesza na parkietach!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokaże swoje nowe oblicze?! Gwiazda, jakiej nie znacie!
  4. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej