Reklama
Polecamy


Reklama

Niezwykła radość w oczach uwielbianego wokalisty disco polo! To wielka chwila dla niego!

2019-10-22T15:30:00+02:00 Niezwykła radość w oczach uwielbianego wokalisty disco polo! To wielka chwila dla niego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/niezwykla-radosc-w-oczach-uwielbianego-wokalisty-disco-polo-to-wielka-chwila-dla-niego-1571580178.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trzeba przyznać, że to niemałe osiągniecie

Reklama

Dla takich chwil warto żyć. Karol Zawrotniak jest szczęściarzem! Artyści disco polo zazwyczaj są ciekawi świata i mają różne zainteresowania. Niekoniecznie związane z muzyką. Oczywiście odgrywa ważną role w ich życiu, ale nie należy popadać w paranoje. 

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

W końcu nie samą pracą żyje człowiek. Należy pamiętać, że życie jest jedno i nie można się ograniczać. Czasu nie cofniemy. Doskonale wie o tym jeden z bardziej zdolnych wykonawców, Karol Zawrotniak z zespołu Defis, który jak się okazuje, ma swoją drugą miłość.

Jest nią piłka nożna. W ostatnim czasie artysta napisał na swoim prywatnym profilu Facebookowym zdumiewającą informacje. Fani, jak i jego bliscy nie mogą wyjść z podziwu:

- niestety mecz przegrany ale nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to dla mnie znaczy ... po 9 miesiącach "nicnierobienia" taka bramka buduje pewność siebie, chęć do gry cholernie cieszy i ta minuta radości po strzeleniu jest niedoopisania... oby więcej takich minut  dziękuję wszystkim za wsparcie przed i po operacji :)ps panowie dziękuję za walkę dziś.

Trzeba przyznać, że to niemałe osiągniecie. Tym bardziej po takim czasie, gdzie Karol nie miał czasu, aby czynnie trenować i grać.

W imieniu całej redakcji gratulujemy i życzymy więcej takich złotych strzałów.

Zobacz również: Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.