Reklama


Reklama

Niezwykła propozycja disco polo od znanego twórcy. Parkiety w klubach będą płonąć.

2020-06-10T13:54:00+02:00 Niezwykła propozycja disco polo od znanego twórcy. Parkiety w klubach będą płonąć. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/niezwykla-propozycja-disco-polo-od-znanego-tworcy-parkiety-w-klubach-beda-plonac-1591567212.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Niezwykły wokal piosenkarza wyraźnie dał o sobie znać w tej propozycji. Lekkość wykonania i doskonała interpretacja treści

Reklama

Koncerty disco polo, to nie tylko festiwale i festyny na świeżym powietrzu. Kiedy przychodzi pora jesienno - zimowa, zarówno fani, jak i artyści, przenoszą rządze grania i zabawy, do lokali zamkniętych.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Kluby przyjmują nie tylko wykonawców i gości, są otwarte również, a może nawet przede wszystkim, na mocne, taneczne brzmienie. Muzykę klubową, od tej stricte discopolowej, różni bardzo niewiele. Czasem nawet oba te odłamy zamykamy w jednym worku. Dziemian, to artysta, który dał się poznać jako doskonały wokalista i specjalista od coverów.

Tym razem zobaczyliśmy inną stronę gwiazdora. Opublikował on utwór pt. „Zaczarowałaś mnie”, który jest idealnym połączeniem muzyki klubowej i discopolowego tekstu oraz tematyki. Piosenka dzięki zespoleniu tych cech, automatycznie staje się uniwersalna i rozbawi publiczność zarówno w dyskotece, jak i w plenerowej scenerii.

Niezwykły wokal piosenkarza wyraźnie dał o sobie znać w tej propozycji. Lekkość wykonania i doskonała interpretacja treści, to właściwości, które możemy zapisać zdecydowanie po stronie plusów tego kawałka.

Kariera Dziemiana może dać efekt kuli śnieżnej...z tym, że początkowa faza, małej śnieżynki jest już za nim. Teraz czas na prawdziwą muzyczną lawinę, która zaleje rynek muzyczny w Polsce.

Podoba się Wam ta propozycja?

Zobacz również: Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!

Dziemian - Zaczarowałaś Mnie 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  3. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.