2023-07-21T09:30:00+02:00 Niezapomniane wakacje w rytmie disco polo - Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 już 29 lipca! Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 - niezapomniane wydarzenie z największymi gwiazdami disco polo na jednej scenie. Spędź wyjątkowe wakacje w rytmie ulubionych przebojów. https://disco-polo.info/uploads/news/niezapomniane-wakacje-w-rytmie-disco-polo---wakacyjny-koncert-gwiazd-opole-2023-juz-29-lipcajpg.jpg Disco-Polo.info

Niezapomniane wakacje w rytmie disco polo - Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 już 29 lipca!


Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 - niezapomniane wydarzenie z największymi gwiazdami disco polo na jednej scenie. Spędź wyjątkowe wakacje w rytmie ulubionych przebojów.

Autor: Adam Begier, 21 Lipiec 2023  09:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Niezapomniane wakacje w rytmie disco polo - Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 już 29 lipca!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Łobuzy ponownie podbijają scenę! Nowy hit „Chodź ze mną” rozgrzewa już parkiety! Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
 2. Tak grają gwiazdy disco polo! Bayera w wielkim hicie "Popłyniemy" skradł serca na Plaży Patelnia | VIDEO
 3. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
Reklama

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 to niepowtarzalne wydarzenie, które przeniesie Was w świat największych gwiazd gatunku disco polo. Już 29 lipca, w ostatnią sobotę lipca, w Opolskim Amfiteatrze odbędzie się niezapomniana impreza, która dostarczy Wam mnóstwo radości i pozytywnej energii. Jeśli jesteście miłośnikami muzyki disco polo, koniecznie zarezerwujcie ten termin i przygotujcie się na muzyczne święto!

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023​ Największe gwiazdy na jednej scenie

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 to wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć najpopularniejsze i najbardziej utalentowane gwiazdy disco polo. Podczas tego niezapomnianego wydarzenia wystąpią artyści, którzy od lat podbijają serca fanów. Oto lista gwiazd, które zaprezentują swoje największe przeboje na scenie:

  1. Skolim & Woners
  2. Power Play
  3. Long & Junior
  4. Miły Pan
  5. Topky
  6. Disco Boys
  7. Camasutra
  8. Bayera
  9. Menelaos
  10. Twoja Dama

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 Niespodzianka od gwiazd TikToka

  To jednak nie wszystko, co czeka na Was podczas Wakacyjnego Koncertu Gwiazd Opole 2023. Organizatorzy przygotowali również specjalny pokaz TikToka, który zachwyci szczególnie najmłodszych fanów muzyki. Po zakończeniu występów głównych artystów na scenie pojawią się Anasteisha Zakhandreych, Sebastian Kowalczyk, Mans "Ciapur" Vecchess i Krystian Ziętkowski. Przygotujcie się na mnóstwo zabawy, tańców i niezapomnianych chwil!

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 Niezapomniana noc w rytmie ulubionych przebojów

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 to nie tylko wyjątkowe występy artystów, ale także niepowtarzalna atmosfera, która towarzyszyć będzie całej imprezie. Będziecie mogli oddać się radości i tańcom, śpiewając swoje ulubione przeboje razem z tysiącami innych fanów. To będzie niezapomniana noc, pełna magii i muzycznej ekscytacji.

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 Telewizyjna transmisja

  Jeżeli z różnych powodów nie możecie osobiście uczestniczyć w Wakacyjnym Koncercie Gwiazd Opole 2023, nie martwcie się. Niestety, żadna telewizja nie planuje transmisji na żywo z tego wydarzenia. Jednak niezależnie od tego, warto rozważyć udział w tej wyjątkowej imprezie, by poczuć magię i energię, która tylko na żywo potrafi być tak intensywna.

  Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 to niepowtarzalna okazja, aby spędzić wyjątkowe wakacje w rytmie najlepszych utworów disco polo. Zaplanujcie sobie ten termin i przygotujcie się na niezapomnianą imprezę w towarzystwie swoich ulubionych artystów. Ta noc będzie pełna tańca, śmiechu i niepowtarzalnej atmosfery. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami disco polo od lat, czy dopiero odkrywacie ten gatunek muzyczny, Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole 2023 zapewni Wam wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci.

  Imprezę w Opolu poleca serwis disco-polo.info

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Wakacyjny-koncert-Gwiazd-Opole-2023-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Natalia Siemieniecka z Top Girls w gorącym bikini – zobacz zdjęcia, które podbijają internet!
  2. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
  3. Hubski zachwyca nowym utworem "Jak pojąć mam" – Zespół z Białegostoku wkracza na scenę disco polo
  4. Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"! Posłuchaj jako pierwszy!
  5. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
  6. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
  7. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
  8. Książe latino na szczycie?! Znani producenci przerobili hit Matt Palmera "Będę Twym aniołem"! Nowość podbija internet! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie