Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-30T10:00:00+02:00 Niesamowity występ grupy Weekend! Radek Liszewski to prawdziwa gwiazda! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/niesamowity-wystep-grupy-weekend-radek-liszewski-to-prawdziwa-gwiazda-1593446614.jpg
Reklama

Niesamowity występ grupy Weekend! Radek Liszewski to prawdziwa gwiazda!

Redakcja , 30 Czerwiec 2020  10:00
Niesamowity występ grupy Weekend! Radek Liszewski to prawdziwa gwiazda!
Źródło zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP/
Reklama

Patrząc na euforię, jaką udało się wywołać Radkowi wśród publiczności, można zauważyć, że fani są w stanie przemierzyć dla zespołu Weekend cały świat

Reklama

Śmietanka polskiego disco polo wystąpiła na lotnisku w Nowym Targu. Wśród liderów muzyki tanecznej pojawiła się grupa Weekend. Nie jest tajemnicą, że tegoroczna Wakacyjna Trasa Dwójki odbiega od dotychczasowych koncertów, do jakich zdążyliśmy przywyknąć.

Zobacz również: Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!

Podczas samochodowej trasy, która została zapoczątkowana a w stolicy Podhala, wystąpił między innymi zespół Weekend, którego liderem i wokalistą jest Radek Liszewski. Formacja jest dobrze znana między innymi z takich kawałków, jak „Ona tańczy dla mnie” i „Za każdą chwile z Tobą”.

Podczas samochodowego koncertu, który odbył się na lotnisku w Nowym Targu, Grupa Weekend zdecydowała się na wystąpienie przed publicznością nie tylko z hitem "Ona tańczy dla mnie" ale też z nieco nowszymi przebojami zatytułowanymi „Słodka jak cukierek” czy też „Mój aniele”.

Patrząc na euforię, jaką udało się wywołać Radkowi wśród publiczności, można zauważyć, że fani są w stanie przemierzyć dla zespołu Weekend cały świat, choćby mieli siedzieć w samochodach. Na scenie pojawili się również Daj To Głośniej, Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi, Cleo, Mateusz Mijał, Marco Bocchino, a także Czerwone Gitary, Siostry Szlachta czy też Ronnie Ferrari. Wakacyjna Trasa Dwójki będzie kontynuowana 5 lipca w Ostródzie.

Wiemy, że tam na scenie wystąpi m.in. zespół Classic. Planujecie pojawić się na koncercie, czy jednak wolicie oglądać live w TVP2?

Zobacz również: Córka znanego wokalisty disco polo nagrała wyjątkowy utwór! Nagranie podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!
  2. Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!
  3. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  4. Magda Narożna kusi w czerwonej bieliźnie. To najbardziej gorąca publikacja ostatnich miesięcy!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej