2023-07-11T10:15:00+02:00 Niesamowity sukces Polo TV! Zobacz, jak osiągnęło dominację na rynku muzycznym w pierwszym półroczu 2023 Największy hit na rynku muzycznym - Polo TV dominuje! Zaskakujący wzrost Mixtape i dramatyczne straty Music Box Polska. Dowiedz się, jak zmienia się krajobraz telewizji muzyczn https://disco-polo.info/uploads/news/niesamowity-sukces-polo-tv-zobacz-jak-osiagnelo-dominacje-na-rynku-muzycznym-w-pierwszym-polroczu-2023jpg.jpg Disco-Polo.info

Niesamowity sukces Polo TV! Zobacz, jak osiągnęło dominację na rynku muzycznym w pierwszym półroczu 2023!


Największy hit na rynku muzycznym - Polo TV dominuje! Zaskakujący wzrost Mixtape i dramatyczne straty Music Box Polska. Dowiedz się, jak zmienia się krajobraz telewizji muzycznej w Polsce.

Autor: Adam Begier, 11 Lipiec 2023  10:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Niesamowity sukces Polo TV! Zobacz, jak osiągnęło dominację na rynku muzycznym w pierwszym półroczu 2023!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Najnowszy Hit Agbe i Pawko 'Smoka Wejście' podbija parkiety! Czy to będzie hit roku?
 2. Co na to inni?! Skolim odebrał nagrodę w SOPOCIE! Król Latino nie ma sobie równych? Zdobył potrójną diamentową płytę!
 3. "Ciebie chce całować" – Hit Energy Girls w Nowej Klubowej Odsłonie
Reklama

  Polo TV - Najpopularniejszy kanał muzyczny

  W pierwszym półroczu 2023 roku kanał muzyczny Polo TV okazał się bezkonkurencyjny na polskim rynku. Według raportu opublikowanego przez portal Wirtualnemedia.pl, Polo TV uzyskało największy udział w rynku telewizji muzycznej.

  Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement, Polo TV osiągnęło udział na poziomie 0,32 proc. Choć odnotowano spadek o 3,03 proc. w porównaniu do poprzedniego roku, Polo TV utrzymuje się na pozycji lidera. To niezwykle imponujące, biorąc pod uwagę rosnącą konkurencję na rynku.

  Mixtape - Niesamowity wzrost

  Jednym z największych zaskoczeń pierwszego półrocza 2023 roku był znaczący wzrost popularności kanału Mixtape. Zdobył on tytuł najbardziej dynamicznie rozwijającego się kanału muzycznego. Mixtape awansował z 13. na 8. miejsce w rankingu, osiągając wzrost o 100 proc. do udziału na poziomie 0,04 proc. Ta ogromna poprawa pozwala przewidywać, że Mixtape będzie odgrywać coraz większą rolę na rynku muzycznym.

  Music Box Polska - Największe straty

  Niestety, nie wszystkie stacje muzyczne mogą świętować sukces w pierwszym półroczu 2023 roku. Stacja Music Box Polska doświadczyła znacznego spadku popularności, tracąc aż 100 proc. udziału i zajmując ostatnią lokatę w rankingu. To z pewnością zmartwienie dla stacji, której pozycja na rynku mocno osłabła.

  Polo TV vs. Eska TV - Walka o grupę widzów 16-49

  Szczególnie interesującym aspektem analizy rynku telewizji muzycznej jest rywalizacja między Polo TV a Eska TV w kategorii widzów w wieku od 16 do 49 lat. Okazało się, że Polo TV zdobyło przewagę nad swoim konkurentem. Mimo spadku o 2,44 proc., Polo TV utrzymało się na pozycji lidera z udziałem na poziomie 0,40 proc. Eska TV zajęło drugie miejsce, notując spadek o 25 proc. i osiągając udział na poziomie 0,36 proc. Na trzecim miejscu znalazł się kanał 4Fun.TV, którego popularność wzrosła o imponujące 70,59 proc., co przełożyło się na udział na poziomie 0,29 proc.

  Pierwsze półrocze 2023 roku przyniosło wiele ciekawych zmian na rynku telewizji muzycznej w Polsce. Polo TV utrzymało swoją dominację, zdobywając największy udział w rynku. Z kolei Mixtape zaskoczyło wszystkich dynamicznym wzrostem, awansując w rankingu. Niestety, Music Box Polska musi zmierzyć się z wyzwaniem odbudowania swojej popularności. Walka między Polo TV a Eska TV trwa, zwłaszcza wśród młodszej grupy widzów. Trzeba zauważyć, że rynek telewizji muzycznej jest niezwykle konkurencyjny, co sprawia, że zdobycie i utrzymanie widza nie jest łatwe.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
  2. Gwiazdor disco polo pragnie dwóch kobiet w łóżku! Kamil Kossakowski szczerze o swoim marzeniu! Tego pragnie wielu mężczyzn!
  3. Karolciaa z nowością pt. "Cambio Dolor"! Posłuchaj przedpremiery!
  4. Defis zaskakuje nowym hitem! Czy "Tylko dla Takiej" podbije serca fanów? Zobacz teledysk!
  5. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory
  6. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!
  7. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
  8. Jest bożyszczem kobiet w Polsce?! Skolim pokazał sześciopak i rozpalił internet! Fanki oszalały, co za ciało!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie