Reklama


Reklama

Niebywały sukces grupy Playboys! Zespół disco polo może otwierać szampana!

2019-06-02T13:01:00+02:00 Niebywały sukces grupy Playboys! Zespół disco polo może otwierać szampana! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/niebywaly-sukces-grupy-playboys-zespol-disco-polo-moze-otwierac-szampana-1559473304.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Każdy powód do świętowania jest dobry, ale ten w szczególności!

Reklama

Jeden z najlepszych zespołów młodego pokolenia, jeśli chodzi o świat disco polo. Najszybciej rozwijająca formacja disco polo ma ogromne powody do zadowolenia.

Zobacz również: Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.

Lider formacji disco polo - Playboys, Jakub Urbański jest człowiekiem sukcesu. Rozmach ich karierze zapewnił utwór pod tytułem „Lejde” który był skazany na sukces. Piosenka automatycznie uchyliła im drzwi do wielkiego świata muzyki disco polo. Wszystko było jasne, że zespół Playboys na pewno nie trafi do grupy wykonawców jednego przeboju. 

Playboysi mają na swoim koncie same hity, które można usłyszeć w telewizji, a także w radiu. Piosenki od przystojnych muzyków utrzymują się na pierwszych miejscach w listach światowych przebojów. Być może nie przypadkowo drugim przebojem, jaki wydali panowie tuż po znakomitej „Lejde”, do której teledysk został wyświetlony aż ponad 40 milionów razy, został zatytułowany „Zwariowałem”. 

Najnowszy utwór zespołu disco polo pt. "Gdy Ciebie widzę" to również strzał w dziesiątkę jak "Lejde", czy "Zwariowałem". W krótkim czasie po premierze teledysk właśnie przekroczył milion odtworzeń co nie jest prostym zadaniem.

Piosenka pt. "Gdy Ciebie widzę" została bardzo dobrze przyjęta przez fanów disco polo i nie tylko. Nic dziwnego, że grupę Playboys określa się jako mianem wielkiej nadziei muzyki disco polo.

Zobacz również: Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!

Panowie śmiało mogą świętować sukces swojego nowego teledysku schłodzonym szampanem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!
  2. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  3. Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.