2023-03-23T15:12:00+01:00 Nie uwierzysz, jak pięknie prezentują się wokalistki Szpilek w ich najnowszym teledysku! To będzie najpię Zobacz najpiękniejszy teledysk w historii disco polo! Wokalistki zespołu Szpilki zachwycają swoim pięknem i eleganckim stylem w najnowszym klipie do utworu "Do białego dn https://disco-polo.info/uploads/news/nie-uwierzysz-jak-pieknie-prezentuja-sie-wokalistki-szpilek-w-ich-najnowszym-teledysku-to-bedzie-najpiekniejszy-klip-w-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Nie uwierzysz, jak pięknie prezentują się wokalistki Szpilek w ich najnowszym teledysku! To będzie najpiękniejszy klip w disco polo?


Zobacz najpiękniejszy teledysk w historii disco polo! Wokalistki zespołu Szpilki zachwycają swoim pięknem i eleganckim stylem w najnowszym klipie do utworu "Do białego dnia". Premiera już 24 marca - czy to będzie hit wiosny? Sprawdź sam i daj się porwać pozytywnej energii disco polo!

Autor: Adam Begier, 23 Marzec 2023  15:12
Źródło zdjęć: facebook.com/greenstarmusic
Nie uwierzysz, jak pięknie prezentują się wokalistki Szpilek w ich najnowszym teledysku! To będzie najpiękniejszy klip w disco polo?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
 2. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
 3. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!

  Trzy urocze wokalistki podbijają świat disco polo swoim najnowszym teledyskiem! Premiera od zespołu Szpilki pt. "Do białego dnia" to będzie hit wiosny? Sprawdźcie sami, jakie wrażenie zrobił na nas najnowszy klip jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo!

  Zobacz również: Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!

  Piękne kobiety w zmysłowych kreacjach

  Zespół Szpilki nie kryje, że teledysk do ich najnowszego utworu będzie pełen seksapilu. Kolejne zdjęcia singla sugeruje, że faktycznie tak będzie. Widzimy na niej trzy piękne wokalistki w zwiewnych i zmysłowych kreacjach. Jednak to, co zobaczyliśmy w teledysku, przerosło nasze oczekiwania.

  Wokalistki Klaudia, Milena i Marlena prezentują się w teledysku nie tylko seksownie, ale również bardzo elegancko. Ich kreacje są wyrafinowane i podkreślają kobiecą urodę. Nie tylko wyglądają pięknie, ale również świetnie tańczą i wykonują charakterystyczne ruchy, które są charakterystyczne dla disco polo. Teledysk wypełniony jest światłem i kolorami, co dodaje mu energii i pozytywnego nastroju. Wszystko to sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok.

  Najpiękniejszy teledysk w disco polo?

  Z pewnością teledysk do "Do białego dnia" zespołu Szpilki to jedno z najpiękniejszych w historii disco polo. Wokalistki wyglądają w nim przepięknie, a cały klip emanuje pozytywną energią i wesołym nastrojem. Widać, że zespół Szpilki wkłada w swoje projekty wiele pracy i dbałości o detale. Efekt końcowy jest imponujący.

  Premiera teledysku od zespołu Szpilki pt. "Do białego dnia" to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów muzyki disco polo w tym roku. Zespół Szpilki pokazuje, że disco polo może być eleganckie i zmysłowe. Nie ma wątpliwości, że ten teledysk podbije serca fanów i z miejsca stać się hitem. Szpilki zrobiły kawał dobrej roboty i pokazały, że warto czekać na ich nowości.

  Premiera teledysku pt. "Do białego dnia" już 24 marca!

  Galeria zdjęć:
  Plik Szpilki---trzy-1.jpg
  Plik Szpilki---trzy-3.jpg
  Plik Szpilki---trzy-2.jpg

  SZPILKI – Chyba nie myślisz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Elegancja z prowokacją?! Znana wokalistka disco polo w odważnej sesji! Nie uwierzysz, jak wygląda Jagoda
  2. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
  3. Festiwal Disco Ostróda 2024! Podział na dni - kto wystąpi w piątek i w sobotę
  4. "Zakochane" Swingera powracają w nowym wydaniu! Ta wersja stanie się hitem lata?!
  5. Dni Twardogóry 2024 - Gwiazdy Disco Polo na Scenie w Serca Polski!
  6. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
  7. Polacy GO kochają?! Król Latino Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! | VIDEO
  8. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie