2024-05-04T10:31:00+02:00 Największy milioner w disco polo?! Nie uwierzysz, ile zarobił Dawid Narożny Piękni i Młodzi na jednym tel Sprawdź, jak teledysk 'Królowa jest tylko jedna' przekłada się na zyski! Dawid Narożny osiągnął niebywały sukces finansowy https://disco-polo.info/uploads/news/nie-uwierzysz-ile-zarobil-dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-na-jednym-teledyskujpg.jpg Disco-Polo.info

Największy milioner w disco polo?! Nie uwierzysz, ile zarobił Dawid Narożny Piękni i Młodzi na jednym teledysku!


Sprawdź, jak teledysk 'Królowa jest tylko jedna' przekłada się na zyski! Dawid Narożny osiągnął niebywały sukces finansowy

Autor: Adam Begier, 04 Maj 2024  10:31
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Największy milioner w disco polo?! Nie uwierzysz, ile zarobił Dawid Narożny Piękni i Młodzi na jednym teledysku!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. PREMIERA: Gwiazda disco polo Jagoda z nowością – „Euro 2024”: Nowy Hymn Polskich Kibiców na Euro 2024!
 2. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
 3. Zespół Czadu w wielkim hicie z lat .90! Zaskakujące brzmienie w nowej wersji!
Reklama

  W świecie muzyki, gdzie rywalizacja o uwagę słuchaczy jest nieustanna, pojawiły się nowe doniesienia, które z pewnością zainteresują miłośników rytmów disco polo. Mowa o ostatnim osiągnięciu Dawida Narożnego z zespołu Piękni i Młodzi, którego najnowszy teledysk szybko zdobywa popularność w sieci.

  Sukces w liczbach Dawida Narożnego

  Zaledwie kilka dni po premierze, teledysk do utworu "Królowa jest tylko jedna" przekroczył próg 4,2 miliona wyświetleń. To imponujący wynik, który nie tylko świadczy o popularności artysty, ale również przekłada się na znaczące korzyści finansowe.

  Co oznaczają wyświetlenia dla zarobków artysty disco polo?

  Dawid Narożny, jako doświadczony artysta na scenie disco polo, dobrze wie, jak przekuć popularność w dochód. Platformy streamingowe i portale z teledyskami oferują artystom wynagrodzenie za odtworzenia ich utworów. Szacuje się, że każdy milion wyświetleń może przynieść od 3 do 12 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę obecne liczby, przychód od samego Youtube może oscylować w granicach od 12 tysięcy do nawet 50 tysięcy złotych. To pokazuje, jak digitalizacja muzyki wpłynęła na sposób monetyzacji talentu i twórczości artystycznej.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Muzyka disco polo od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a artyści tacy jak Dawid Narożny umiejętnie wykorzystują nowoczesne narzędzia, aby nie tylko dotrzeć do swoich fanów, ale także zbudować trwałe źródło dochodu. Sukces utworu "Królowa jest tylko jedna" to przykład na to, jak jedna piosenka może wpłynąć na karierę i finanse artysty, podkreślając zarazem siłę i wpływ, jakie niosą za sobą cyfrowe media.

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Królowa jest tylko jedna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
  2. Nie uwierzysz, co Arek Kopaczewski przygotował na lato! Zobacz przedpremierę "Najdroższa na świecie"
  3. Niezwykłe Wydarzenie w Łomży: Koncert Charytatywny z Gwiazdami Disco Polo
  4. Szaleństwo na Koncercie Andre w miejscowości Mikstat! Tłumy i wielki tort! Zobaczcie zdjęcia i video!
  5. Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?
  6. Znakomita premiera: DanielBand US w utworze "Ciało do ciała"! Ten utwór zna cała Polska!
  7. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
  8. Gorąca Premiera: Mystery - "Spalę Twoje Zdjęcia"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie