2017-02-12T19:14:00+01:00 Nie straszna jej „Samotność” – Magda Niewińska nagrała nowy teledysk! VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/02/Magda-Niewinska-Samotnosc.jpg

Nie straszna jej „Samotność” – Magda Niewińska nagrała nowy teledysk! VIDEO

Redakcja , 12 Luty 2017  19:14
Nie straszna jej „Samotność” – Magda Niewińska nagrała nowy teledysk! VIDEO
Źródło zdjęć:

„Każdy człowiek potrzebuje (…) miłości, bez miłości nie potrafi żyć, nie potrafi funkcjonować, nie potrafi być na tym świecie. My pokażemy tylko tą cząstkę jakby bo wiadomo że miłość to jest pojęcie ogromne. Generalnie miłość jest najw...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

„Każdy człowiek potrzebuje (…) miłości, bez miłości nie potrafi żyć, nie potrafi funkcjonować, nie potrafi być na tym świecie. My pokażemy tylko tą cząstkę jakby bo wiadomo że miłość to jest pojęcie ogromne. Generalnie miłość jest najważniejsza w życiu człowieka i fajnie jest być kochanym i kogoś kochać. I tego potrzebuje każdy człowiek, więc ta piosenka jest właśnie taka, z przesłaniem”przyznała Magdalena Niewińska, która w ostatnich dniach pracowała na planie zdjęciowym do swojego najnowszego teledysku pt. „Samotność”.

 

Po raz kolejny – dokładnie czwarty – wokalistka zaufała swoim przyjaciołom i zdjęcia nagrała w hotelu Eternite, w którym czuje się przyjemnie i co najważniejsze bardzo swobodnie. Obok Magdy w teledysku wystąpiła jej tancerka Monika Konopko, która prowadzi swoją grupę taneczną Swans oraz Kamil Kowalczuk – Fijałkowski, model debiutujący zarówno na polu aktorskim jak i teledyskowym.

 

Słowa i muzykę piosenki napisał serdeczny kolega Magdy Niewińskiej, który jest lekarzem ortopedą mianowicie Piotr Lewczuk, znany na rynku jako Yankiel. Jesteście ciekawi jak zapowiada się całość? Poniżej mamy dla Was obszerny reportaż z planu zdjęciowego, który odwiedziła zaprzyjaźniona z nami ekipa Disco Polo Music.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Radosna nowina! Uwielbiana artystka z branży disco polo w ciąży! Olga Nitkowska-Brejnak pokazała zaokrąglony brzuszek!
  2. Zaskakujące zdjęcie wokalistek disco polo TOPKY! Angela i Paula szokują fantastycznym poczuciem humoru!
  3. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
  4. Popularna wokalistka disco polo szokuje zdjęciem z wanny! Uwagę przykuwa niecodzienny opis!
  5. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi zmieniła fryzurę! Szokujące uczesanie wokalistki zaskoczyło internautów!
  6. Tłumy na koncercie zespołu Long&Junior! Gwiazdorzy disco polo zrobili na scenie niezapomniane show!
  7. Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!
  8. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami