2023-08-11T06:30:00+02:00 Nie do poznania! Zobacz, jak gwiazda disco polo przeszła spektakularną metamorfozę po "Love Island&quo Nicki Queen - Gwiazda muzyki disco polo, metamorfoza po "Love Island". Nowy wygląd, popularność i odważna kariera muzyczna. Zapraszamy do świata Alicji Kol https://disco-polo.info/uploads/news/nie-do-poznania-zobacz-jak-gwiazda-disco-polo-przeszla-spektakularna-metamorfoze-po-love-islandjpg.jpg Disco-Polo.info

Nie do poznania! Zobacz, jak gwiazda disco polo przeszła spektakularną metamorfozę po "Love Island"!


Nicki Queen - Gwiazda muzyki disco polo, metamorfoza po "Love Island". Nowy wygląd, popularność i odważna kariera muzyczna. Zapraszamy do świata Alicji Kol

Autor: Adam Begier, 11 Sierpień 2023  06:30
Źródło zdjęć: instagram.com/nicki.musicqueen
Nie do poznania! Zobacz, jak gwiazda disco polo przeszła spektakularną metamorfozę po
Wybrane dla Ciebie:
 1. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?
 2. Uwielbiane wokalistki disco polo Top Girls skradły show w Cycowie! Ten występ przejdzie do historii?!| VIDEO
 3. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?

  Alicja Kolasińska, znana szerzej jako Nicki Queen, to artystka, która zyskała popularność w muzyce disco polo. Choć jej przygoda z show-biznesem rozpoczęła się już przed udziałem w programie "Love Island", to właśnie dzięki tej produkcji zdobyła ogromną popularność. Po udziale w reality show artystka postanowiła poświęcić się karierze muzycznej. Jej utwory biją rekordy popularności na platformach streamingowych, a ona sama przeszła również wyraźną metamorfozę wyglądu.

  Droga do Sławy Nicki Queen

  Zanim Nicki Queen stała się rozpoznawalną postacią, miała już kilka epizodów związanych z muzyką disco polo. Jej utwory takie jak "Twoja wariatka", "Zostań" czy "Na jedną chwilę" zdobyły pewną popularność wśród fanów gatunku. Jednak prawdziwy przełom nastąpił po udziale w drugiej edycji programu "Love Island". Dzięki uczestnictwu w show, zyskała szerokie grono fanów, które zaczęło ją kojarzyć z pseudonimem "Nicki Queen". Choć nie udało się jej wygrać, to program otworzył przed nią nowe możliwości.

  Sukces Muzyczny Nicki Queen

  Po zakończeniu "Love Island", Nicki Queen skoncentrowała się na rozwijaniu swojej kariery muzycznej. Jej przebój "To nie ja (beemwunia)" zdobył ogromną popularność na platformie YouTube, gdzie został odtworzony blisko pięć milionów razy. Kolejne single również odniosły sukces, a jej muzyka stała się rozpoznawalna i chętnie słuchana przez fanów disco polo.

  Metamorfoza Nicki Queen

  W ciągu ostatnich trzech lat, Nicki Queen przeszła wyraźną metamorfozę. Wielu fanów zauważyło, że artystka korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Choć sama nie ukrywa tego faktu, podkreśla, że jest to dla niej sposób na podkreślenie swojej urody. Powiększone usta, mocno podkreślone brwi i charakterystyczny podbródek stały się jej znakiem rozpoznawczym. Choć niektóre osoby krytykują ją za te zmiany, to wśród fanów ma wielu zwolenników, którzy podziwiają ją za odwagę i pewność siebie.

  Odważna Fryzura Nicki Queen

  Nicki Queen zmieniła nie tylko swój wygląd, ale również fryzurę. Obecnie ma przedłużane blond włosy z grzywką, co różni się od stylu, który prezentowała w trakcie udziału w "Love Island". Jej nowa fryzura podkreśla jej indywidualny styl i charakter.

  Alicja Kolasińska, czyli Nicki Queen, przeszła niezwykłą przemianę od czasu swojego udziału w programie "Love Island". Choć wcześniej była już znana w świecie muzyki disco polo, to udział w reality show przyniósł jej ogromny rozgłos. Dzięki swojej muzyce i odwadze w prezentowaniu swojego wyglądu, zdobyła szerokie grono oddanych fanów. Jej kariera muzyczna rozwija się coraz bardziej, a ona sama stała się inspiracją dla wielu młodych osób, które podziwiają ją za autentyczność i pewność siebie.

  Galeria zdjęć:
  Plik Nicki-Queen-fotki-5.jpg
  Plik Nicki-Queen-fotki-4.jpg
  Plik Nicki-Queen-fotki-3.jpg
  Plik Nicki-Queen-fotki-2.jpg
  Plik Nicki-Queen-fotki-1.jpg

  Nicki - TO NIE JA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  2. Latino disco na parkietach! Mr Sebii i Systematic zaskoczyli nowością "Impreza na całego" To nowy hit latino?!
  3. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
  4. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
  5. Wielka radość! Wokalista disco polo Krzysztof Biedrzycki został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka. Jest oryginalne!
  6. "Przytul moje serce" – nowy hit od Boys! Mega premiera
  7. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
  8. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie