Reklama
Polecamy


Reklama

"Najpiękniejsza" warta milion!

2018-04-30T18:30:00+02:00 "Najpiękniejsza" warta milion! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/najpiekniejsza-warta-milion-1525104602.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Gesek to maszynka do pisania przebojowych piosenek. Jego najnowszy numer pt: "Najpiękniejsza" osiągną pierwszy milion w niecały miesiąc.

Reklama

Tuż po premierze utwór zaliczył jedenastą pozycję, najczęściej oglądanych filmów w Internecie. Utwór jest nieco inny od poprzednich singli artysty, nowa piosenka opowiada o pierwszej, szkolnej miłości.

Gesek lekko zmienił brzmienie i i jak widać wyszło mu to na dobre. Sam Gesek mówi o sobie, że nie znosi nudy, a jego piosenki będą zaskakiwać i się zmieniać. Piosenka doczekała się również publikacji dwóch remiksów i szykują się kolejne.

Gratulujemy kolejnego sukcesu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo, pozuje w odważnym stroju. Prysznic w kadrze dodaje jej pikanterii!
  3. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.