Reklama


Reklama

Najdłuższe nogi w branży muzycznej?! Wokalistka disco polo wodzi na pokuszenie!

2020-06-23T20:29:00+02:00 Najdłuższe nogi w branży muzycznej?! Wokalistka disco polo wodzi na pokuszenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/ten-widok-zapiera-dech-w-piersiach-gwiazda-disco-polo-z-najdluzszymi-nogami-w-branzy-1592774626.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mikaaylaa95
Reklama


Ogólna

Internauci nie kryli zachwytu, pod postem posypały się polubienia i pozytywne komentarze: „Pięknie...”, „Znamy już przyczyny upałów....

Reklama

Letnia pogoda i piękne słoneczne dni, sprzyjają gwiazdom disco polo, a zwłaszcza zwiększonej prezentacji ich najbardziej atrakcyjnych, cielesnych atutów!

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Większość artystów spędza wolne chwile na dworze, ciesząc się ciepłą aurą. Część na świeżym powietrzu oddaje się przyjemnym pasjom, inni wolą pod chmurką wypełniać obowiązki dnia codziennego. Jedno jest pewne - kiedy temperatura na zewnątrz przekracza 20 stopni, cała płeć piękna ma idealną okazję, by odkryć tajemnice swojego ciała!

Z takiej możliwości skorzystała Monika Szulborska, gwiazda znana w branży pod pseudonimem Mikayla! Na instagramowym koncie wokalistki, pojawiła się gorąca fotografia! Piękna kobieta pokazuje w całej okazałości swoje seksowne, długie nogi! Zdjęcie pobudza zmysły wszystkich fanów gwiazdy!

Można odnieść wrażenie, że dolne kończyny Moniki mają swój początek, lecz nie mają końca! Internauci nie kryli zachwytu, pod postem posypały się polubienia i pozytywne komentarze: „Pięknie...”, „Znamy już przyczyny upałów....”.

Jak myślicie? Czy w konkursie na najdłuższe nogi w branży muzyki tanecznej, to te należące do Moniki zajęłyby pierwsze miejsce?

Oceńcie sami!

Zobacz również: Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  2. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  3. Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.