Reklama


Reklama

Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.

2020-11-16T13:29:00+01:00 Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/najbardziej-spektakularny-teledysk-w-disco-polo-nadciaga-ojjbedzie-bardzo-goraco-1605476990.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Stykky Media
Reklama


Zapowiedź

Zapamiętajcie ten tytuł, bo za chwilę zrobi się o nim bardzo głośno

Reklama

Zespoły disco polo robią wszystko, by najpierw wejść na szczyt disco polo, a później możliwie długo się na nim utrzymać. Istnieją formacje, które z wierzchołka nie zejdą prawdopodobnie nigdy, ale jest to zasłużone miejsce, gdyż droga na samą górę, zawsze jest mocno skomplikowana.

Zobacz również: Artysta disco polo popularną postacią z kreskówki?! Ten wpis wyjaśnia wszystko!

Takiego problemu może nie mieć zespół Coco Boyss. Patrząc na ich najnowsze zapowiedzi, śmiało można stawiać tezę, że może to być jeden z najszybciej osiągniętych sukcesów w branży disco polo. Artyści udostępnili trailer teledysku do piosenki pt. „Rolex, Rolex, Flex”. Ciężko odnieść się już teraz do sfery czysto muzycznej, ponieważ ta została w zapowiedzi bardzo okrojona.

Wiele natomiast można powiedzieć o kadrach, które pojawią się w klipie. To będzie naprawdę mega spektakularny materiał. Coś czego disco polo jeszcze nie widziało. Oglądając publikację, przenosimy się do najlepszych hollywoodzkich produkcji, a przynajmniej do twórczości Patryka Vegi.

Wyjątkowe auta, niezwykle zmysłowe kobiety, które wystąpią m.in. w egzotycznych strojach, tancerze, grupa szturmowa i wiele innych smaczków, które z pewnością porwą widza w totalnie inną przestrzeń. To będzie prawdziwy kosmos w polskiej muzyce tanecznej.

Zapamiętajcie ten tytuł, bo za chwilę zrobi się o nim bardzo głośno. Potrzeba jeszcze odrobinę cierpliwości, by ta bomba wybuchła na dobre. 20 listopada wielka premiera od grupy Coco Boyss.

Kto nie może się doczekać?

Zobacz również: Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  2. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  3. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.