Reklama


Reklama

Najbardziej seksowny manifest strajku kobiet, pochodzi z disco polo. Artystka strajkuje bez stanika.

2020-11-06T21:06:00+01:00 Najbardziej seksowny manifest strajku kobiet, pochodzi z disco polo. Artystka strajkuje bez stanika. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/najbardziej-seksowny-manifest-strajku-kobiet-pochodzi-z-disco-polo-artystka-strajkuje-bez-stanika-1604658800.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/twinschojnackie/
Reklama


Życie gwiazd

Jedna z sióstr pozuje bez stanika, delikatnie zasłaniając dłonią piersi. Druga zaś w nieco mniejszym negliżu, wtóruje kompance i odważnie wdzięczy się

Reklama

Branża disco polo, coraz chętniej wypowiada się na temat popularnego w ostatnim czasie strajku kobiet. Artyści opowiadają się po jednej lub drugiej stronie, używając mocnych lub bardziej stonowanych sformułowań.

Zobacz również: Paula z grupy Top Girls w czułych objęciach! Będziecie w szoku, z kim się przytula!

Do bardzo zdecydowanego manifestu, należy zaliczyć ten pochodzący od najpopularniejszych w świecie tanecznym bliźniaczek. Siostry Chojnackie postanowiły dobitnie pokazać swój punkt widzenia w kontrowersyjnej sprawie. Artystki dodały bardzo gorącą i zmysłową fotografię z krótkim opisem: „Moje ciało, mój wybór”.

Nie sama treść jest jednak najistotniejsza w tej publikacji, choć ona sugeruje, w którym bastionie znajdują się popularne celebrytki. Najbardziej przemawia wymiar wizualny tego posta. Jedna z sióstr pozuje bez stanika, delikatnie zasłaniając dłonią piersi. Druga zaś w nieco mniejszym negliżu, wtóruje kompance i odważnie wdzięczy się do obiektywu. Iza i Daria wyglądają znakomicie.

Ich ciała rozgrzewają bardzo mocno obserwujących. Dziewczyny zwracają na siebie uwagę i z pewnością taka forma protestu trafi do wielu odbiorców. Dwie piękne siostry zdobywają coraz większą sławę i popularność. Czy ta publikacja wyniesie je na szczyt rozpoznawalności?

Przekonamy się niebawem.

Zobacz również: Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!

Wersja bez cenzury

Wersja bez cenzury

Wersja bez cenzury

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.