2018-11-18T15:30:00+01:00 Muzyka weselna... Przy czym się bawią się Polacy? | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/muzyka-weselna-przy-czym-sie-bawia-sie-polacy-video-1541763379.jpg

Muzyka weselna... Przy czym się bawią się Polacy? | VIDEO

Redakcja , 18 Listopad 2018  15:30
Muzyka weselna... Przy czym się bawią się Polacy? | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zapraszamy do posłuchania kilku coverów weselnych w wykonaniu Geska:

Reklama

Gesek, którego znamy z wielu przebojów autorskich z kręgu muzyki disco-polo i dance, nagrał na życzenie fanów kilka utworów, tzw. coverów, które często są grane na weselach. Jak zapowiada muzyk, niedługo ukażą się kolejne, podobne filmy.

Gesek prócz tworzenia autorskich utworów i grania koncertów, od prawie piętnastu lat prowadzi firmę, która zajmuje się obsługą muzyczną wesel. Doskonale wie, jakie utwory powinno grać się na weselach. Muzyk postanowił zaśpiewać kilka znanych przebojów muzyki tanecznej. Jak mówi, - pierwszy film pokazuje polską muzykę, ale ukaże się jeszcze film z utworami zagranicznymi i balladami. - Nagrane utwory zostały zaproponowane przez fanów Geska, którzy chcieli usłyszeć go w repertuarze innych zespołów. Co ciekawe zdaniem Geska polska muzyka taneczna to nie tylko utwory z kręgu muzyki disco polo, to również piosenki takich grup jak: Poparzeni Kawą, Piersi, Sławomir.

Zobacz również: Nowy program disco polo na 10-lecie Polo TV! Gospodarzami programu znani prezenterzy!

Gesek dodał również, że w przypadku imprez weselnych najważniejsza jest dobra zabawa i ilość osób bawiących się na parkiecie, nie można zamykać się na gatunki muzyczne.

Zapraszamy do posłuchania kilku coverów weselnych w wykonaniu Geska:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!
  2. Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!
  3. Ogromny sukces duetu MiłyPan & Defis! Gwiazdy disco polo świętują niebywałe osiągnięcie!
  4. Solowa premiera liderki znanej grupy disco polo! Co na to fani "Daj to Głośniej"?!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama