2018-11-18T15:30:00+01:00 Muzyka weselna... Przy czym się bawią się Polacy? | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/muzyka-weselna-przy-czym-sie-bawia-sie-polacy-video-1541763379.jpg

Muzyka weselna... Przy czym się bawią się Polacy? | VIDEO

Redakcja , 18 Listopad 2018  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Muzyka weselna... Przy czym się bawią się Polacy? | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zapraszamy do posłuchania kilku coverów weselnych w wykonaniu Geska:

Reklama

Gesek, którego znamy z wielu przebojów autorskich z kręgu muzyki disco-polo i dance, nagrał na życzenie fanów kilka utworów, tzw. coverów, które często są grane na weselach. Jak zapowiada muzyk, niedługo ukażą się kolejne, podobne filmy.

Gesek prócz tworzenia autorskich utworów i grania koncertów, od prawie piętnastu lat prowadzi firmę, która zajmuje się obsługą muzyczną wesel. Doskonale wie, jakie utwory powinno grać się na weselach. Muzyk postanowił zaśpiewać kilka znanych przebojów muzyki tanecznej. Jak mówi, - pierwszy film pokazuje polską muzykę, ale ukaże się jeszcze film z utworami zagranicznymi i balladami. - Nagrane utwory zostały zaproponowane przez fanów Geska, którzy chcieli usłyszeć go w repertuarze innych zespołów. Co ciekawe zdaniem Geska polska muzyka taneczna to nie tylko utwory z kręgu muzyki disco polo, to również piosenki takich grup jak: Poparzeni Kawą, Piersi, Sławomir.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!

Gesek dodał również, że w przypadku imprez weselnych najważniejsza jest dobra zabawa i ilość osób bawiących się na parkiecie, nie można zamykać się na gatunki muzyczne.

Zapraszamy do posłuchania kilku coverów weselnych w wykonaniu Geska:

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  2. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  3. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
  4. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  5. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  6. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  7. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  8. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami