Reklama


Reklama

Muzyk disco polo rolnikiem na medal?! To co zrobił zasługuje na uznanie!

2020-05-11T13:00:00+02:00 Muzyk disco polo rolnikiem na medal?! To co zrobił zasługuje na uznanie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/muzyk-disco-polo-zostal-rolnikiem-to-co-zrobil-zasluguje-na-uznanie-1588672114.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ostatnie poczynania twórców disco przyprawiają nas o zawrót głowy

Reklama

Kolejny artysta disco polo szokuje świat czynnościami spoza sektora muzycznego. Ostatnie poczynania twórców disco przyprawiają nas o zawrót głowy.

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Tym razem jednak, jeden z wokalistów przeszedł sam siebie i zaskoczył nas wszystkich. Karol Zawrotniak, bo o nim mowa, pokazał się widzom z totalnie innej strony niż dotychczas. Lider zespołu Defis wrzucił zdjęcie, na którym prezentuje się w stroju odpowiednim dla wykonywanych czynności.

Okazuje się, że wokalista tego dnia zajmował się ogrodem. Ku jego zadowoleniu, po intensywnych pracach, spadł deszcz, dzięki czemu wszystko, co zasiane, zostało od razu podlane. Pielęgnacją ogrodu, to nie koniec zdolności artysty. Tego dnia piosenkarz zrobił miód z mniszka, kiszone rzodkiewki i buraki.

Te kulinarne zdolności budzą nasz największy podziw. Do tej pory wydawało się, że Karol z kuchnią ma tyle wspólnego, co z innym pomieszczeniem w domu - po prostu w niej bywa. Teraz już wiemy, że przygotowywanie przeróżnych przysmaków, to jedna z wielu umiejętności autora piosenki pt. „Niespotykany kolor oczu”.

A Wy już rozpoczęliście tegoroczne prace ogrodowe?

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  3. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.