2022-02-28T17:01:00+01:00 Muzyczny manifest znanego zespołu disco polo! Artyści nagrali utwór przeciwko wojnie! Do udziału w produkc Antywojenny manifest zespołu Fan-Tastic! To będzie wyjątkowa produkcja disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/muzyczny-manifest-znanego-zespolu-disco-polo-artysci-nagrali-utwor-przeciwko-wojnie-do-udzialu-w-produkcji-chca-zaprosic-kolegow-z-branzypng.png

Muzyczny manifest znanego zespołu disco polo! Artyści nagrali utwór przeciwko wojnie! Do udziału w produkcji chcą zaprosić kolegów z branży!

Autor: Adam Begier , 28 Luty 2022  17:01
Muzyczny manifest znanego zespołu disco polo! Artyści nagrali utwór przeciwko wojnie! Do udziału w produkcji chcą zaprosić kolegów z branży!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Antywojenny manifest zespołu Fan-Tastic! To będzie wyjątkowa produkcja disco polo!Reklama

To będzie wyjątkowy utwór, która zjednoczy całą branżę disco polo! 

Zobacz również: "Tylko Ja i Ty" nowa produkcja od zespołu Bayera! Zobaczcie nowość disco polo!

Dariusz Lemański na scenie disco polo funkcjonuje od ponad 20 lat. Gwiazdor zespołu Fan-Tastic przez ten czas wylansował mnóstwo niezapomnianych przebojów, które do dzisiaj usłyszeć można w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych!

Twórczość grupy Fan-Tastic z pewnością najlepiej kojarzą wierni fani programu “Disco Relax” w Tv Polsat. To właśnie tam najczęściej zobaczyć można było teledyski do piosenek takich jak: “Jesteś blisko mnie”, czy “Nie mogę tak bez Ciebie”. Od tamtej pory upłynęło już wiele wody w Wiśle, ale Dariusz Lemański wciąż tworzy premierowe kawałki disco polo i nic nie jest w stanie go zatrzymać!

Reklama

Antywojenny manifest zespołu Fan-Tastic! To będzie wyjątkowa produkcja disco polo!

Gwiazdor disco polo wyszedł z ciekawą inicjatywą. Muzyk nagrał utwór o tematyce antywojennej “Stop War” i ma ogromną prośbę do swoich kolegów z branży! Dariusz Lemański pragnie, by artyści nagrali krótki filmik, który będzie ich osobistym sprzeciwem wobec sytuacji panującej na Ukrainie!

Najlepszą formą przekazu byłby materiał wideo, na którym wykonawca trzyma w ręku kartkę z napisem “Stop War”, lub innym gestem wyrażającym brak akceptacji na działania wojenne. Kreatywność mile widziana!

Jeśli któryś z chętnych artystów chciałby najpierw usłyszeć utwór to może śmiało napisać do zespołu na adres discopolo@fan-tastic.pl Darek chętnie go Wam udostępni! Również na tego samego maila może nadsyłać gotowe materiały wideo. Kilkudziesięciosekundowe pliki można przesłać za pomocą słynnego Wetransfera. Ważne, by nie zapomnieć o stosownym oświadczeniu z adnotacją zgody na publikację wizerunku!

Technika filmu dowolna. Akceptowane są wszystkie dostępne urządzenia, od kamer, smartfonów, po aparaty cyfrowe.Muzycy chcą jak najszybciej udostępnić fanom swoje premierowe dzieło!


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Nowa odsłona hitu Skolima 'Co w Tobie jest' – Zaskakujący remix od Krisa!
  2. Marcin Kotecki - "Kochaj Mocno": emocjonalna podróż artysty! Zobaczcie making of
  3. Wielki hicior w nowej wersji od Magik Band pt. "Szalejesz Dziewczyno"!
  4. Wileńskie Andrzejki w Rytmie Disco Polo już dziś 30 listopada! Kto wystąpi?!
  5. Mega Koliz: Od debiutu po nową muzyczną petardę!
  6. Kacper Pluta zaskakuje premierą "Drugi shot"! NOWOŚĆ podbije listy przebojów?!
  7. Marcin Kotecki i jego debiutancki hit – „Kochaj Mocno”: O spełnieniu marzeń w rytmie disco polo! Zobaczcie nowość!
  8. Nicki Queen rozbudza emocje: Zdjęcia w ręczniku wokalistki disco polo rozpala!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie