Reklama
Polecamy


Reklama

Muzycy zaśpiewali dla Papieża Polaka! Wśród nich popularny gwiazdor disco polo!

2020-05-26T12:00:00+02:00 Muzycy zaśpiewali dla Papieża Polaka! Wśród nich popularny gwiazdor disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/muzycy-zaspiewali-dla-papieza-polaka-wsrod-nich-gwiazda-disco-polo-1590405850.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piosenkę skomponował nieżyjący już kompozytor Romuald Lipko, klawiszowiec zespołu Budka Suflera

Reklama

Z inicjatywy Łukasza Geska, powstał nowy zespół pn: Religion. Właśnie ukazała się ich wersja piosenki zadedykowanej dla Jana Pawła II. 

Zobacz również: Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!

Piosenkę skomponował nieżyjący już kompozytor Romuald Lipko, klawiszowiec zespołu Budka Suflera.  Elbląscy wokaliści postanowili uczcić pamięcią papieża Polaka oraz kompozytor utworu, nagrali swoją wersję piosenki.  Jedną z wokalistek jest Agnieszka Lach, która wspólnie z Łukaszem uczestniczyła w programie Bitwa na głosy. 

Cały projekt jest bardzo spontaniczny, ale jest też większą częścią. Zespół Religion pracuje właśnie nad swoją pierwszą płytą. Autorem wszystkich utworów jest Łukasz Gesek, który jest też pomysłodawcą nowego zespołu. Nowe utwory utrzymane będą w klimacie muzyki pop-rock, teksty nawiązywać będą do Boga, będą skłaniać do myślenia i zastanowienia się nad swoim życiem.  Będzie to płyta bardzo emocjonalna i osobista.

Jest to duże przedsięwzięcie pokazujące, że muzyka religijna może by tworzona z pasją i profesjonalizmem. Płyta zwierać będzie również czytania Biblijne w formie słuchowiska, w sumie będzie to około dwadzieścia utworów. Zespół przygotowuje  się do nagrania teledysków.  Zapraszamy do wysłuchania utworu zadedykowanego dla naszego papieża.

Zobacz również: Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!
  2. Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!
  3. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.