2023-07-06T14:40:00+02:00 Mr Sebii w Drawnie przyciąga tłumy fanów! Zobaczcie filmik! Mr Sebii, popularny wokalista, przyciąga tłumy fanów swoimi hitami. W trakcie koncertów zapewnia swojej publiczności niezapomniane chwile, dając możliwość zrobienia zdjęc https://disco-polo.info/uploads/news/mr-sebii-w-drawnie-przyciaga-tlumy-fanow-zobaczcie-filmikjpeg.jpeg Disco-Polo.info

Mr Sebii w Drawnie przyciąga tłumy fanów! Zobaczcie filmik!


Mr Sebii, popularny wokalista, przyciąga tłumy fanów swoimi hitami. W trakcie koncertów zapewnia swojej publiczności niezapomniane chwile, dając możliwość zrobienia zdjęcia z nim i tancerką. Czekaj na kolejne innowacje od tego utalentowanego artysty!

Autor: Adam Begier, 06 Lipiec 2023  14:40
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Mr Sebii w Drawnie przyciąga tłumy fanów! Zobaczcie filmik!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
 2. Stanie się królową?! LejdiM wraca z nowym utworem „Wiatr” na rynek disco polo! Podbije tą nowością listy przebojów?!
 3. Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!
Reklama

  Mr Sebii, popularny wokalista, ponownie zaskakuje swoją oddaną publiczność. Jego stare hity, takie jak "Cipulenka", "Chodź na siano" czy "Wesele z Piekła rodem", wciąż cieszą się ogromną popularnością. Jednak tym razem artysta postanowił zrobić coś wyjątkowego dla swoich fanów.

  Spotkanie z fanami na koncertach

  W trakcie swoich koncertów Mr Sebii, pełen szacunku dla swojej wiernie towarzyszącej mu publiczności, podjął nietypową inicjatywę. Na dwie piosenki przed sceną, wokalista schodzi ze sceny, dając fanom możliwość zrobienia sobie zdjęcia z nim i tancerką. Aby wszyscy mieli czas na przygotowanie swoich telefonów, Mr Sebii informuje o tym z wyprzedzeniem, zachęcając fanów do uczestnictwa w tym wyjątkowym momencie.

  Decyzja o spotkaniu z fanami w trakcie koncertu jest wyrazem ogromnego szacunku artysty dla swojej publiczności. Po zakończonym występie często jest trudno uciec z pełnych tłumów miejsc plenerowych, co może stanowić problem dla fanów chcących spotkać się z ulubionym wykonawcą. Dlatego zespół Mr Sebiiego, we współpracy z Fabryką Koncertów, postanowił wprowadzić tę innowację na wszystkich przyszłych koncertach.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Współpraca z Fabryką Koncertów otwiera przed zespołem nowy etap i możliwości. Mr Sebii i jego zespół planują wprowadzenie kolejnych innowacyjnych pomysłów, które jeszcze bardziej umocnią więź z fanami. Już niedługo możemy spodziewać się kolejnych nowości, które na pewno ucieszą miłośników twórczości tego utalentowanego artysty.

  Pamiętajmy, że Mr Sebii jest wyjątkowym artystą, który dba o swoich fanów i zawsze stara się dać im coś więcej. Jego postawa i zaangażowanie są wzorem dla innych artystów, a spotkania z fanami na koncertach stanowią niezapomniane przeżycie dla wszystkich obecnych.

  Reklama

  MR SEBII - WESELE Z PIEKŁA RODEM

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
  2. Gorąca Premiera: Nowy hit od zespołu ROY – "Ja i Ty" podbija serce publiczności!
  3. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
  4. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
  5. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?
  6. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  7. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
  8. Playboys - Dzieweczka: Gorąca Premiera na Lato 2024! To prawdziwy hit? Posłuchaj!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie