Reklama
Polecamy


Reklama

Mocne słowa w kierunku fanów! Gwiazdor disco polo nie szczędził słów.

2020-05-29T10:30:00+02:00 Mocne słowa w kierunku fanów! Gwiazdor disco polo nie szczędził słów. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/mocna-zapowiedz-nowego-przeboju-disco-polo-gwiazdor-nie-szczedzil-slow-1590095038.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/Zespół-Muzyczny-DEFIS
Reklama


Życie gwiazd

Warto wczytać się już dziś w słowa Karola. Tak mądre przesłanie od gwiazdy muzyki tanecznej, powinny nakłonić do odpowiedniego myślenia i postępowania

Reklama

Gwiazdy disco polo pozbawione możliwości koncertowania, coraz częściej dochodzą do bardzo słusznych wniosków. Nie ma co ukrywać, że pandemia odmieniła w wielu z nas postrzeganie świata i tego, co nas otacza.

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Nauczyliśmy się przede wszystkim doceniać najdrobniejsze przyjemności i możności. Karol Zawrotniak, lider zespołu Defis, przy okazji zapowiadania najnowszej produkcji formacji, dołożył sporo słów dotyczących szanowania i doceniania podstawowych, codziennych czynności.

Gwiazdor zdradził, że najnowsza piosenka podejmie właśnie tematykę radowania się z życia i jego najmniejszych nawet wartości.

Już w czerwcu pojawi się utwór, który będzie owocem epidemicznej rzeczywistości. Wszyscy potrafimy dostrzec piękno otaczającego nas świata, ale każdy miał w swoim życiu chwile, w których mimo obfitości, zwyczajnie narzekał. Artyści i sama muzyka są po to, by poruszyć taką problematykę i czasem sprowadzić odbiorców na ziemię.

Z niecierpliwością czekamy na propozycję od grupy Defis, która swoją moralizatorską formą, może zdziałać wiele dobrego. Warto wczytać się już dziś w słowa Karola. Tak mądre przesłanie od gwiazdy muzyki tanecznej, powinny nakłonić do odpowiedniego myślenia i postępowania każdego człowieka.

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!
  2. Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!
  3. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.